هلاکت شرور سابقه دار+فیلم

تلاش شرور سابقه دار برای گروگان گیری ۲ شهروند، با حضور بموقع پلیس اسفراین ناکام ماند

 به گزارش دیده بان فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین: ماموران انتظامی قصد دستگیری یکی از فروشندگان مواد مخدر صنعتی که دارای سابقه دستگیری و پرونده قضائی بود را داشتند. این فرد با مشاهده ماموران، با یک قبضه چاقو به سمت آنها حمله ور می‌شود، ماموران در ابتدا با اعلام هشدار و اخطار و سپس با استفاده از اسپری فلفل قصد دستگیری وی را داشتند که متهم به هشدار ماموران توجه نکرده و مجددا به آنها حمله ور می‌شود. ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هوایی می‌کنند که بلافاصله متهم از صحنه متواری و ۲ بار قصد گروگان‌گیری یک راکب موتورسیکلت و یک راننده خودرو را داشت که با تلاش ماموران این اقدام شرور سابقه دار ناکام ماند.

سرهنگ مجید یگانه‌پور با بیان این‌که متهم در نهایت با پای پیاده از محل متواری می‌شود، ادامه داد: یکی از عوامل گشت انتظامی که به تعقیب وی پرداخته بود، به محض روئیت متهم با اخطار مجدد و اعلام هشدار با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هوایی کرده که متهم بدون توجه به اخطار مامور انتظامی به وی نیز حمله ور می‌شود. این مامور انتظامی اقدام به شلیک گلوله به پای متهم می‌کند، این شرور سابقه‌دار با اصابت گلوله به پایش زمین‌گیر و سپس توسط ماموران انتظامی دستگیر می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین افزود: ماموران بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و به برای این‌که این فرد زودتر به مراکز درمانی منتقل شود به وسیله خودروی سازمانی وی را به بیمارستان منتقل می‌کنند. علی‌رقم اقدامات درمانی انجام شده توسط کادر درمان، این شرور سابقه دار به هلاکت می‌رسد، در بازرسی بدنی انجام شده از متهم مقدار ۴ گرم و ۷۰ سانت هروئین، ۶۰ سانت شیشه، یک عدد ترازوی توزین مواد و یک قبضه چاقو کشف و ضبط شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:تسنیم
انتهای متن/

شنبه, 10 آبان 1399 ساعت 08:37

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید