هر کس بخواهد از سازمان جدا شود اعدامش می کنیم
جزئیاتی از ماهیت شکنجه گر درون تشکیلاتی منافقین

از یاد ان روزها افتادم که وسط محاکمه هر چند دقیقه یکبار جابر زاده عربده می کشید و می گفت همه شما را باید اعدام کرد و شما ها ضد انقلاب ایدئلوژیک و ضد مناسبات هستید!

خط عملیات روانی منافقین در رسانه های ضد انقلاب
نمایش چهره نظامی منافقین برای ترامپ

گفتنی است، منافقین در دوره کنونی در شکاف گسترده درون تشکیلاتی به سر می برد و چنین اقداماتی در حوزه رسانه برای فشار به اعضای به اصطلاح مسئله دار و نگهداری آنها در زندان تیرانا در آلبانی است.

گزارش ویژه دیده بان
منافقین، نفوذ و جریان دانشجویی

 بخش عمده ای از افرادی که فریب برنامه عوامل مستقیم و غیر مستقیم نفاق را می خورد، اطلاعی از ماهیت حقیقی عده ای که مزدور نفاق بوده، و هم اکنون دوران محکومیتشان را سپری می کنند ندارند.

اظهارت شنیدنی عضوجداشده از نفاق
ارتباط کامل منافقین با اسرائیل

عضو سابق گروهک منافقین با بیان اینکه افرادی که در این سازمان هستند به هیچ چیزی معتقد نیستند و تنها چیزی که می‌فهمند این است که "رجوی چه می‌گوید"، گفت: از سرنوشت مسعود رجوی خبری نیست اما بعید است وی مرده باشد.

مشکلات گسترده منافقین در کشور اجاره ای
حضور مریم رجوی در آلبانی برای جلوگیری از فروپاشی فرقه منافقین

سرکرده منافقین به‌منظور جلوگیری از فروپاشی فرقه و جدایی اعضا به آلبانی رفته و قرار است برای مدت یک ماه در این کشور بماند.

فشار گسترده به منافقین توسط رئیس جمهور دیوانه آمریکا
دست ردّ ترامپ به حامی جمهوری خواه منافقین+تصویر

فرد دیوانه ای مانند دونالد ترامپ که بخش عمده ای از مردم آمریکا نیز او را نپذیرفته اند، به سیاست مداران که توسط یک گروهک تروریستی ساپورت مالی می شده اند اعتماد نمی کند.

گزارش ویژه دیده بان
منافقین و پروسه جاسوسی عمیق در زندان+عکس/لزوم ورود و بررسی قوه قضاییه

 بررسی ما برای پیگیری ماهیت این انتشارات به این نتیجه رسید که منافقین مجموعه ای از شرکت های انتشاراتی را برای جذب اطلاعات و جاسوسی تشکیل داده اند.

ماهیت حقیقی فرقه تروریستی
قرص سیانور،همراه همیشگی منافقین

مرضیه علی احمدی در روزهای پایان جنگ و درمسیر بازگشت به اشرف دراضطراب و ترس از دستگیری در یک پست ایست و بازرسی کردهای عراق با قرص سیانور اقدام به خودکشی کرده و جان می بازد.

منابع خبری عراق اعلام کردند
تعطیلی شبکه ماهواره ای گروهک تجزیه طلب

به اذعان بسیاری از پیشمرگان گروهک تروریستی کومله کمونیستی،بخش زیادی از بودجه خزانه داری کومله توسط رهبران گروه چپاول شده و اختلاس های زیادی نیز انجام می شود و همین امر باعث این گرفتاری ها و مشکلات برای کومله شده است.

گزارش ویژه دیده بان
نقش منافقین در خبرسازی حول اتهام قاری معروف+سند

این اقدام دقیقا در راستای همان شیوه "غسل روزانه " منافقین است که عناصر فریب خورده آن بصورت روزانه تاملات و اعترافات و مخیلات خود را به اجبار بر روی کاغذ می آوردند.

صفحه1 از16