خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

فرانسه حامی همیشگی منافقین
رادیو فرانسه بلندگوی جلادهای دهه 60 شد

رادیو فرانسه با انتشار گزارشی مبنی بر اعتراض شدید زندانیان سیاسی دهه شصت به تحریف تاریخ در فیلم "ماجرای نیمروز"، سعی در تخریب این فیلم که پیرامون جنایات منافقین است، نمود.

به گزارش دیده بان، با شروع موج تازه‌ای از آثار سینمایی در نشان دادن گوشه‌ای از جنایات وحشیانه فرقه رجوی در ایران و آدم کشی و خیانت‌های اعضای منافقین در آثاری مانند سیانور، امکان امینا و ماجرای نیمروز، رادیوی فرانسوی به دفاع و نقد یکی از همین آثار پرداخته است تا حمایت همه‌جانبه خود از این گروهک تروریستی را حتی در آثار سینمایی هم نشان دهد.

این موضوع که در پوششی بنام اعتراض شدید زندانیان سیاسی دهه شصت در تحریف تاریخ عنوان می‌شود، نشان‌دهنده موفق بودن و نشان دادن واقعیت‌هایی است که به مذاق منافقان تروریست و حامیانشان خوش نیامده و باعث چنین موضع‌گیری‌هایی در برابر این فیلم شده است.

رادیو فرانسه استقبال مخاطبان از این اثر سینمایی را که ساخته محمدحسین مهدویان محصول سال 1395 است و در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر در ۹ رشته نامزد دریافت جایزه سیمرغ بلورین شد که درنهایت ۴ جایزه ازجمله سیمرغ بلورین بهترین فیلم به آن تعلق گرفت، "تحریف واقعیت" تعبیر کرده است.

گفتنی است رادیو فرانسه در گزارش تخریبی و نقادانه خود درباره ماجرای نیمروز با استناد به حرف‌های افرادی که آن‌ها را زندانی سیاسی می‌نامد فیلم مذکور را اثری ضعیف توصیف کرده و نسبت به آن واکنشی حمایتی و مدافعانه دارد.

پرواضح است فرانسه بهشت تروریست‌های منافق است و سالانه تحت حمایت همین کشور، آنها که منفورترین افراد نزد مردم ایران هستند اجلاسی را با صرف مبالغ هنگفت و اجاره دانشجویان خارجی جهت خودنمایی برای فرقه رجوی به نمایش می‌گذارند.

نکته دیگر رفت‌وآمد این گروه تروریستی به فرانسه و تلاش عوامل پشت پرده در پاک کردن نام منافقین از لیست گروه های تروریستی است  که خود جای تأمل دارد و بیش از پیش دروغ بزرگ کشورهای غربی که شعار «مبارزه با تروریسم» است را آشکار می کند.
انتهای متن/

سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 10:15

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید