خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

رسوایی منافقین توسط حامیانشان
باج ۵۰ هزار دلاری، در ازای 5 دقیقه سخنرانی

پرداخت 50 هزار دلار باج برای جلب حامی و کسب محبوبیت در میان مردم به وسیله گروهک متلاشی شده منافقین، توسط برخی رسانه‌ های حامی آن ها افشا شد.

به گزارش دیده بان، مدت‌ زیادی است که تروریست‌هایی به نام منافقین سعی دارند گروهک متلاشی‌شده خود را به هر نحو ممکن که می‌شود همچنان فعال و تأثیرگذار نشان دهند. در این زمینه آن‌ها به هر دری می زنند تا راه نجاتی را پیدا کنند، در همین راستا از باج دادن‌های مختلف به افراد تبعه کشورهای آفریقایی و دیگر کشورها با بهانه های مختلف مانند سفر توریستی گرفته تا باج دادن به برخی شخصیت‌های سیاسی مهم و غیر مهم همچنین همکاری‌های جاسوسی و تروریستی با کشورهای حامی آن‌ها از این دست موارد است.

 

با این تفاسیر رادیو فردا و رادیو فرانسه به‌تازگی به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس روز یکشنبه ۱۷ بهمن گزارش داد، نامزد پیشنهادی دونالد ترامپ برای وزارت حمل‌ونقل آمریکا و دست کم یکی از مشاوران او در برابر دریافت پول برای سازمان منافقین سخنرانی حمایتی کرده بودند. به نوشته این خبرگزاری، خانم الین چاو وزیر پیشنهادی رییس‌جمهوری آمریکا، این هفته تأیید کرد که سال ۲۰۱۵ به خاطر پنج دقیقه سخنرانی در برابر شاخه سیاسی مجاهدین خلق مبلغ پنجاه‌هزار دلار دریافت کرده است.

 

این خبرگزاری نوشته است، ده‌ها تن از مقامات پیشین آمریکایی، از هر دو حزب جمهوری‌خواه و دمکرات، شامل نیوت گینگریج از روسای پیشین کنگره برای مجاهدین سخنرانی کرده و پول گرفته‌اند؛ برخی از آن‌ها دریافت پول را تأیید کرده و برخی دیگر سکوت را ترجیح داده‌اند.

 

جالب اینکه در گزارش رادیو فردا به نقل از آسوشیتدپرس تعریفی مشابه جمهوری اسلامی از فرقه منافقین را شاهد هستیم.

"آسوشیتدپرس سازمان مجاهدین را این‌گونه معرفی کرده است: گروهی تبعیدی که پیش از انقلاب ۱۳۵۷ مرتکب قتل آمریکایی‌ها شد؛ بعد از انقلاب نیز برای حیات سازمانی‌اش از راه‌های فریبکارانه به گردآوری کمک مالی اقدام کرد؛ کسانی که برای آزادی رهبر زندانی‌شان خود را به آتش می‌کشیدند، و سازمانی که شاخه سیاسی آن پیش‌تر از سوی وزارت خارجه ایالات‌متحده به‌عنوان «یک فرقه» توصیف‌شده بود."

 

همچنین در قسمتی دیگر از توصیفات این رسانه خبری از منافقین چنین آمده است:

"آسوشیتدپرس افزوده که مجاهدین بعد از گریز از ایران نیز هم‌پیمان نیروهای حکومت خودکامه صدام حسین در عراق شدند"

 

1114000

 

 

Capture12542
انتهای متن/

دوشنبه, 18 بهمن 1395 ساعت 09:03

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید