دعوای برجام و اعطای آسان بمب اتم
مجوز آمریکا به ارائه بمب اتم به سعودی ها!

دونالد ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا درباره تهدید عربستان برای ساخت و یا خرید بمب اتم گفت "سعودیها اموال زیادی دارند".

به گزارش دیده بان، "دونالد ترامپ" نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای سال 2016 در گفت و گو با شبکه خبری "سی ان ان" افزود: عربستان باید جهت آنکه از آن در برابر ایران حمایت کنیم بهایش را بپردازد.

ترامپ ادامه داد: دوستان خوبی در سعودی دارم اما اگر بخواهیم از آن در برابر ایران حمایت کرده و به قدرت بزرگی تبدیل نماییم، باید بهایش را بپردازد.

وی در پاسخ به پرسشی درباره سخنان پیشین "عادل جبیر" وزیر امور خارجه عربستان درباره اینکه کشورش راهکار ساخت یا خرید بمب اتمی را بعید نمی داند، تصریح کرد: "آنها اموال زیادی را در اختیار دارند" ...

ترامپ در ادامه ادعا کرد: "دولت ایران می خواهد از رویدادهای دو روز گذشته به عنوان بهانه ای برای سیطره برعربستان و نفت استفاده کند".

پایگاه اینترنتی "رای الیوم" به نقل از سی ان ان درباره نظر ترامپ در باره اعدام شیخ نمر نوشت، از این وضع خوشم نمی آید، اگر ما در یک سال یک نفر را اعدام کنیم گویی اتفاق بزرگی افتاده اما آنان به طورروتین این کار را انجام می دهند.

 
انتهای متن/

شنبه, 19 دی 1394 ساعت 09:44

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید