خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

درگیری تروریست ها با یکدیگر

ساکنان غیرنظامی غالبا قربانی درگیری بین تروریست‌ها در مناطقی که تحت اشغال آنها است می شوند

به گزارش خبرگزاری دیده بان ،به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، گروه‌های تروریستی همزمان با نقض مکرر توافق منطقه عاری از سلاح در ادلب و اطراف آن در منطقه حومه غربی حلب به جان هم افتادند.

منابع رسانه‌ای به نقل از شاهدان محلی در حومه غربی حلب اعلام کردند که گروه تروریستی موسوم به "هیئة تحریر الشام" با تروریست‌های گروه موسوم به "نور الدین الزنکی" و "الجبهة الوطنیة للتحریر" درگیر شدند که در پی این درگیری‌ها شماری از عناصر دو گروه تروریستی به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.

ساکنان غیرنظامی غالبا قربانی درگیری بین تروریست‌ها در مناطقی که تحت اشغال آنها است می شوند. گروه تروریستی نورالدین الزنکی درمانگاه "الفردوس" در شهر "داره عزه" در حومه غربی حلب را بعد از سیطره تروریست‌های هیئت تحریر الشام بر آن محاصره کردند و این در حالی است که بیماران بستری شده در این درمانگاه خواستار انتقال فوری خود از آنجا شدند. از سوی دیگر در پی حملات خمپاره‌ای تروریست‌های هیئة تحریر الشام به شهرک خان العسل در حومه غربی حلب یک نفر کشته شد.

منابع محلی اظهار داشتند که درگیری خونین بین تروریست‌ها خشم شهروندان غیرنظامی در این مناطق را برانگیخته است به گونه‌ای که اهالی روستای "تقاد" در حومه غربی حلب با برگزاری تظاهرات راه ارتباطی بین این روستا و روستای "ارحاب" را در محکومیت نقض مکرر توافق منطقه عاری از سلاح توسط تروریست‌ها مسدود کردند. همچنین تظاهرات مشابهی در دو روستای "قبتان اجبل" و "عینجاره" در حومه غربی حلب علیه گروه تروریستی هیئة تحریر الشام که این روستاها را تحت اشغال دارد برگزار شد.

منابع محلی گفتند که تروریست‌های هیئت تحریر الشام اتاق عملیات مرکزی متعلق به گروه تروریستی نورالدین الزنکی را در غرب شهر داره غزه به اشغال خود در آوردند.

به گفته این منابع در پی درگیری بین تروریست‌ها شماری از عناصر هئیت تحریر الشام به اسارت در آمدند.

در مناطق واقع در حومه غربی حلب گروه‌های تروریستی مختلفی حضور دارند که هر کدام از لحاظ بودجه و امکانات به یک طرف خارجی وابسته هستند. این گروه‌ها بر سر مناطق تحت کنترل و نفوذ و غنائم درگیر هستند.
انتهای متن/

پنج شنبه, 13 دی 1397 ساعت 12:55

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید