خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

داعش و موجودیت آمریکا در منطقه!

وزیر دفاع امریکا: به دلیل مبارزه با گروه های افراطی مانند گروه موسوم به «دولت اسلامی» (گروه تکفیری و صهیونیستی داعش)، امریکا همواره به دنبال تقویت موجودیت خود در منطقه است.

 

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان،، اشتون کارتر اظهار داشت: یکی از دلایلی که نشان می دهد توافق وین توافق خوبی است، این است که در صورت تلاش ایران برای برخورداری از بمب اتمی، به هیچ روی، مانع از باقی ماندن گزینه نظامی امریکا در روی میز نخواهد شد.

وی با تاکید بر حفظ این گزینه و تقویت آن، اظهار داشت: امریکا به تعمیق همکاری های نظامی با متحدان سنتی اش، مانند اسرائیل و عربستان سعودی ادامه خواهد داد.

خبرگزاری فرانسه نوشت،وزیر دفاع امریکا در ادامه گفت: به دلیل مبارزه با گروه های افراطی مانند گروه موسوم به «دولت اسلامی» (گروه تکفیری و صهیونیستی داعش)، امریکا همواره به دنبال تقویت موجودیت خود در منطقه است.

کارتر همچنین در مورد عربستان سعودی و دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس، گفت: واشنگتن در تلاش است همکاری های خود را با این کشورها در زمینه مبارزه با تروریسم، (استقرار) نیروهای ویژه، امنیت دریایی، دفاع ضد موشکی و دفاع ضد هوایی و همچنین امنیت سایبری تقویت کند.
انتهای متن/

دوشنبه, 29 تیر 1394 ساعت 09:32

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید