خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

حمایت دوره ای اروپا از تروریست ها
به بهانه داعش، حمایت از تروریست های پ.ک.ک

نظامیان ایتالیایی به بهانه مبارزه با داعش در سوریه، به حمایت و پشتیبانی از تروریست های پ.ک.ک مشغول هستند.

به گزارش دیده بان، در پی حمایت همه جانبه غرب از تروریست ها برای انجام اهداف این کشورها در مناطق مورد نظر، برخی از کشورهای اروپایی مانند فرانسه و ایتالیا در جهت تقویت و مراقبت از تروریست های گروه پ.ک.ک فعالیت هایی را با پوشش مبارزه با داعش در دستور کار خود دارند.

 

این در حالی است که علاوه براین دو کشور در اروپا، برخی دیگر از کشور های اروپایی با ارسال نیروهای خود به این بهانه فعالیت هایی را انجام داده اند و یا مانند انگلیس در فروش سلاح به آن ها نقش داشته اند.

 

به گزارش آناتولی به نقل از منابع محلی در دیرالزور سوریه٬ فعالیت‌های سربازان ایتالیایی که برای حمایت از گروه تروریستی پ.ک.ک در مبارزه با داعش به استان دیرالزور سوریه اعزام شده اند، در این منطقه ادامه دارد.این در حالی است که فعالیت‌های مشترک سربازان ایتالیایی و تروریست‌های پ.ک.ک در دیرالزور و در نزدیکی مرز عراق افزایش یافته است.

 

سربازان ایتالیایی که در حال حاضر تعداد دقیق آنها مشخص نیست، در پایگاه ایالات متحده در میدان نفتی عمر در دیرالزور مستقر بوده به طور مستقیم وارد نبرد نمی شوند.گفتنی است ایتالیا از نیروهای آمریکایی و فرانسوی در عملیات علیه داعش پشتیبانی می کند.




انتهای متن/

دوشنبه, 04 تیر 1397 ساعت 09:05

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید