خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

حربه جدید منافقین
فراخوان برای ایجاد ناامنی

منافقین در تازه‌ترین اقدام خود، تلاش دارند با موج‌سواری بر جریان زلزله در غرب کشور که همه مردم را داغدار کرده، با تبلیغات سوء و دروغین در خصوص عدم رسیدگی به هم‌وطنان کرمانشاهی، آن‌ها را تشویق به تظاهرات و اعتراض نمایند.

به گزارش دیده بان، منافقین جلاد سال‌ها به‌عنوان بازوی عملیاتی برای دشمنان نظام فعالیت داشته و از این طریق به حیات بی‌مقدار خود ادامه داده‌اند. این موضوع باعث شده است که کارنامه سیاهی از اعمال این گروهک متلاشی‌شده همچنان در یاد و خاطر مردم باقی‌مانده و یادآور جنایات و اقدامات وطن فروشانه و ناجوانمردانه از سوی آن‌ها باشد.

اقداماتی نظیر آنچه این گروهک در سال‌های دفاع مقدس انجام داد و با جاسوسی و همکاری با سرویس‌های جاسوسی عراق و دیگر کشورهای حامی براندازی نظام در آن سال‌ها، سبب شد تعداد زیادی از جوانان این مرزوبوم به شهادت برسند و در ادامه و ناکامی ازآنچه که در طلب آن بودند، دست به ترورهای کور زدند و در این جنایت‌ها کودکان و مردم عادی و همچنین شخصیت‌های سیاسی و تراز اول کشور را به شهادت رساندند.

در سال‌های بعد این اقدامات با شکل و شمایلی دیگر ادامه داشته و منافقین همواره در خدمت سرویس‌های جاسوسی صهیونیست‌ها، و غرب و به‌ویژه عربستان بوده‌اند تا بتوانند حیات خود را درگرو جاسوسی و خیانت‌ حفظ نمایند.

این بار هم منافقین پس از افشاگری هایی که بابت دروغ بزرگ آنها بابت جمع آوری پول از فرانسه برای زلزله زدگان کرمانشاه انجام شد و دستشان را رو کرد، طبق دستور جدید اربابان خود دست‌به‌کار شده و ابتدا در فضای مجازی به جریان سازی و جوسازی‌های مختلف پرداختند و در ادامه این جریان سازی‌ها فراخوان تظاهرات برای مردم صادر کردند.

 این منافقین هنوز در تفکر باطل خود هستند و پس از گذشت این همه سال باز هم انزجار و تنفر مردم ایران از خودشان را درک نمی کنند.

پرواضح است که منافقین تنها به دنبال موقعیتی برای حفظ بقای خود هستند و در این راه‌ دست به هر اقدامی می‌زنند، و بسیار آشکار است که این موضوع نه از روی دلسوزی بلکه فراخوانی برای برهم زدن امنیت و آسایش مردم در کشور بوده و با این ترفند که مسئولین در رسیدگی به مردم زلزله‌زده کم‌کاری کردند، سعی در تشویش اذهان عمومی و تحریک جامعه برای اهداف خود را دارند.

 

 

96300000
انتهای متن/

شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 13:25

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید