خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

منابع میدانی خبردادند
جزئیات توطئه آمریکایی ها در سوریه

تروریست ها مواد شیمیایی را در محل دپوی زباله‌ها واقع در شمال شهر سراقب و در حدود 20 کیلومتری ادلب، پنهان نموده‌اند و دو کارشناس آمریکایی مواد شیمیایی از مکان مذکور بازدید کرده و سپس عازم ترکیه شده‌اند.

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان،  یک گروه تروریستی مسلح در سوریه با همراهی تعداد زیادی از افراد بیگانه، اقدام به تخلیه 4 کامیون حاوی موشک و بشکه‌های مواد سمی (نوع نامعلوم) در روستای " بسنقول " استان ادلب نموده و آن‌ها را برای انتقال به استان حماه آماده نمودند.

منابع میدانی خبر دادند که تروریست ها در استادیوم ورزشی " داره عزه " واقع در استان حلب تونلی حفر کرده‌اند که در داخل آن مقدار زیادی سلاح ازجمله سلاح‌های شیمیایی جاسازی‌شده است.

 

گروه تروریستی وابسته به جبهه النصره، از این تونل حفاظت می‌نماید. گروه تروریستی جنبش احرار الشام درصدد حمله با استفاده از مواد شیمیایی سمی (فسفر زرد) است تا با این اقدام دولت سوریه را به کاربرد این مواد علیه غیرنظامیان، متهم نماید. نیروهای تروریستی در این عملیات به لباس نظامیان ارتشی ملبس شده و با تهیه عکس و فیلم‌های عملیات از این طریق می‌خواهند ارتش سوریه را متهم نمایند.

 

آنها این مواد را در محل دپوی زباله‌ها واقع در شمال شهر سراقب و در حدود 20 کیلومتری ادلب، پنهان نموده‌اند و دو کارشناس آمریکایی مواد شیمیایی از مکان مذکور بازدید کرده و سپس عازم ترکیه شده‌اند.

 

یکی از اعضای گروه تروریستی داعش (فردی عراقی بنام عبدالرحمن) حدود 450 فروند موشک و توپ حاوی گازهای شیمیایی (خردل و کلر) را از عراق و مشخصاً موصل به شهر دیرالزور سوریه منتقل نموده است.

 

همچنین گروه تروریستی مذکور تلاش می‌کند دو دستگاه کامیون حمل ماسه را از شهر موصل عراق به شهر رقه وارد نماید که حامل 9 بشکه حاوی ماده کلر می‌باشند. این بشکه‌ها با البسه و پتو پوشانده شده و 8 خودروی مجهز به تیربار این کامیون‌ها را همراهی خواهند کرد.
انتهای متن/

شنبه, 22 آبان 1395 ساعت 11:27

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید