خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

اطلس انتخاباتی و تهیه طرح های امنیتی برای نقاط بحران خیز

اطلس انتخاباتی شامل تمام مکان‌هایی می‌شود که از ابتدای انقلاب تا الان دچار تنش‌های انتخاباتی بودند و همچنین شامل فضاهایی می‌شوند که از الان پیش بینی می‌شود ما از نظر امنیتی دچار برخی مشکلاتی باشیم و براساس این نظریه‌ها تدابیر لازم اتخاذ و وظایف تک تک دستگاه‌های مربوطه مشخص‌ می‌شود.

جواد زرین کلاه مدیرکل امنیتی وزارت کشور با تاکید بر اینکه مسائل و بحث‌های امنیتی به طور برنامه محور پی‌گیری و رصد می‌شوند، اظهارداشت: در بحث انتخابات و تدابیر امنیتی پیرامون این موضوع ستادهای امنیت و کمیته امنیتی انتخابات تشکیل شده‌اند.وی با اشاره به تهیه اطلس انتخابات و طرحی جامع برای مقابله با تهدیدات انتخاباتی گفت: ما هم اکنون در حال تهیه این طرح جامع هستیم تا راهبردهای مشخص را به منظور مقابله با تهدیدات انتخابات تعیین کنیم تا انتخابات را از نظر امنیتی به طور کامل و در شرایط امن برگزار کنیم.

مدیرکل امنیتی وزارت کشور درباره این طرح تصریح کرد: در این طرح تمام مکان‌ها و فضاهایی که سابقه مشکلات امنیتی داشتند را در بر می‌گیرد و روی نقشه و در اطلس امنیتی انتخابات مشخص می‌شوند تا بتوانیم برنامه ریزی‌های لازم را از نظر امنیتی برای این مناطق انجام دهیم.

زرین کلاه تاکید کرد: اطلس انتخاباتی شامل تمام مکان‌هایی می‌شود که از ابتدای انقلاب تا الان دچار تنش‌های انتخاباتی بودند و همچنین شامل فضاهایی می‌شوند که از الان پیش بینی می‌شود ما از نظر امنیتی دچار برخی مشکلاتی باشیم و براساس این نظریه‌ها تدابیر لازم اتخاذ و وظایف تک تک دستگاه‌های مربوطه مشخص‌ می‌شود.

وی همچنین اظهار داشت:ستادهای امنیتی انتخابات در تمام استان‌های کشور تشکیل شده و ما هم اکنون در حال تدوین شرح وظایف ‌آن‌ها هستیم که با توجه به وظایفی که برعهده آنها قرار دارد انجام وظیفه کنند.

مدیرکل امنیتی وزارت کشور با بیان اینکه ستاد امنیت انتخابات معمولا دو ماه قبل از برگزاری انتخابات تشکیل می‌شد اظهار داشت: ما هم اکنون و 9 ماه قبل از برگزاری انتخابات این ستاد را تشکیل دادیم و در حال تهیه اطلس انتخاباتی هستیم تا براساس این اقدامات برای هر نقطه بحرانی طرح امنیتی تهیه کنیم تا دیگر شاهد اتفاقات خاصی از نظر امنیتی نباشیم.
انتهای متن/

چهارشنبه, 10 تیر 1394 ساعت 11:21

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید