تجاوزی جدید
حملات رژیم صهیونیستی در حماه دفع شد

طی خبری فوری تلویزیون سوریه اعلام کرد که صدای انفجارهای متعددی در منطقه "وادی العیون" در حومه حماه شنیده شده است.

به گزارش دیده بان، خبرهای اولیه منشر شده پیرامون این موضوع حکایت از تجاوز جدیدی به سوریه دارد. لذا در لحظات شنیده شدن صدای انفجارها جنگنده‌های رژیم اشغالگر قدس در ارتفاع نسبتا پایینی بر بالای "کسروان" تا ارتفاعات "جبیل" و همچنین رشته کوه‌های غربی لبنان به پرواز در آمدند.

در همین راستا خبرنگار المیادین گزارش داد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به دفعات بالن حرارتی پرتاب کرده و سپس به سمت دریا عقب‌ نشسته اند، همچنین خبرنگار سانا نیز طی گزارشی اعلام کرد که پدافند هوایی سوریه بیشتر موشک هایی را که توسط جنگنده‌های صهیونیستی به منطقه وادی العیون پرتاب شده بود، منهدم کرد.

این گونه رفتارهای متجاوزانه توسط  رژیم کودک کش صهیونیستی علیه کشور سوریه مسبوق به سابقه است و دولت قانونی  دمشق نیز تا به حال به کرات نسبت به این رفتارها و حملات متجاوزانه و ساختارشکنانه واکنش خود را نشان داده است. بر همین اساس سال گذشته نیز دولت سوریه با فرستادن نامه‌ای سرگشاده به شورای امنیت سازمان ملل متحد خواهان محکومیت و جلوگیری از تجاوزات غیرقانونی رژیم اشغالگر قدس علیه سرزمین سوریه شده بود، اما با کمال تعجب این درخواست قانونی سوریه با عنایت به نمایشی بودن این شورا ، تا این لحظه به سادگی با سکوت و عدم پاسخ صریحی از سازمان ملل متحد مواجه گردیده است.
انتهای متن/

چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 13:39

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید