خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

تأکید پوتین درخصوص تروریست ها
تدوام نبرد با تروریست‌ها به ویژه در سوریه

رئیس جمهور روسیه در سخنانی از تدوام نبرد با تروریست‌ها به ویژه در سوریه در صورت لزوم خبر داد.

به گزارش دیده بان، رئیس جمهور روسیه از تداوم نبرد علیه تروریست‌ها در منطقه خبر داد.به نوشته خبرگزاری «اسپوتنیک» «ولادیمیر پوتین» روز دوشنبه اظهار داشت که روسیه نبرد علیه تروریسم را از جمله در سوریه در صورت لزوم ادامه می‌دهد.

 

پوتین گفت: «اکنون نیازی به استفاده از نیروهای زیادی از روسیه در سوریه چون گذشته نیست، با این حال ما در آنجا نبرد با تروریسم را ادامه خواهیم داد زیرا روسیه هنوز دو پایگاه نظامی در این کشور دارد.»

 

پوتین همچنین در حالی‌که در مورد افغانستان صحبت می‌کرد، افزود که با خروج نیروهای آمریکا از افغانستان وضعیت این کشور بدتر شد.رئیس جمهور روسیه با بیان این‌که روابط مسکو با آمریکا بغرنج شده، اظهار داشت که باید وضعیت افغانستان را به صورت عینی بررسی کنیم.

 

بر این اساس، پوتین امروز در جلسه‌ای با اعضای شورای امنیت ملی روسیه، تحولات سوریه و تدارکات برای برگزاری کنگره مردمی سوریه در شهر سوچی روسیه را به بحث و گفت‌وگو گذاشت.

 

«دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین در این زمینه گفت: «طرفین در این نشست درباره جزئیات چشم‌انداز راه‌حل سوریه و به طور خاص در خصوص نتایج دور اخیر مذاکرات آستانه بحث و گفت‌وگو کردند.»
انتهای متن/

سه شنبه, 05 دی 1396 ساعت 10:17

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید