بلوا در روز سوم کنگره
جلسه خصوصی برای برکناری سرکرده کومله،لو رفت!

در روز سوم کنگره 17 گروهک تروریستی کومله، ماجرای برکناری سرکرده این گروهک باعث درگیری درون سازمانی شد.

به گزارش دیده بان، یکی از اعضای حاضر در محل برگزاری هفدهمین کنگره گروهک تجزیه طلب موسوم به کومله-سازمان کردستان حزب کمونیست ایران، در گزارش ارسالی خود به "وبسایت کومله منتقد1"، از بروز اختلافات جدی بین دو طیف اصلی کومله (نزدیکان سید ابراهیم علیزاده سرکرده کنونی کومله) و (نزدیکان صلاح مازوجی-عضو کمیته مرکزی و نفر دوم کومله کمونیستی) خبر داد.

بر پایه گزارش دریافتی از اردوگاه زرگویز کومله،ماجرا از آنجا آغاز شد که؛ در روز سوم کنگره، طیف صلاح مازوجی در یک محفل خصوصی و غیررسمی،موضوع برکناری سرکرده کنونی کومله(سید ابراهیم علیزاده)،را مطرح کردند.

اما جزئیات این جلسه لو می رود که با اطلاع سید ابراهیم علیزاده از موضوع، طیف صلاح مازوجی،بایکوت می شود و در ادامه نیز از عملی شدن این موضوع توسط سرکرده دیکتاتور و خودکامه کومله، ممانعت بعمل آمده و در واکنش به مخالفانش در طیف صلاح مازوجی خطاب به آنها می گوید: «من تاکنون به اجبار اعضای کومله مسئولیت دبیرکلی را پذیرفته ام!! و تلاش طیف مقابل،برای برکناری من،کاری زشت و غیراخلاقی بوده و خارج از ضوابط تشکیلاتی کومله است!!»

این بگومگو و کشمکش ها بر سر ادامه ی کار یا برکناری سرکرده کومله همچنان ادامه دارد و به بحث روز محافل خصوصی اردوگاه زرگویز تبدیل شده است. شایان ذکر است که افراد شناخته شده ای در جلسه فوق حضور داشتند که

اسامی آنها به شرح زیر است؛

1-عیسی جمشیدی، 2-محمد نبوی، 3-ناصر نسیمی، 4-محمد کمالی، 5-جلال محمد نژاد، 6-شمسی خرمی

7-فراست صالحی، 8-احمد عزیزپور، 9-بارزان حسن پور، 10-فرشید محمدی، 11-محمود قهرمانی

12-سید حسن شمسی/کوردتودی
انتهای متن/

سه شنبه, 17 مرداد 1396 ساعت 10:15

نظرات  

پاسخ + 0 --
سهند 1396/05/19 - 17:07
با تشکر از سایت وزین دیده بان و وبسایت کومله منتقد...این تنها شامل سران کومله نیست کلا سران این گروهها و فرقه ها با جان یک عده نگون بخت تجارت می کنند . تا زمانی که صدام بر مسند قدرت بود رجوی داعشی در کاخها و یلاهای اهدائی صدام ملعون صفا می کرد همین که بوی جنگ و باروت امد مریم قجر به همراه 200 نفر قبل از اینکه در عراق ترقه ای در بشه به پاریس فرار کرد و اعضاء خود را در زیر شدیدترین بمباران تاریخ در کوه و بیابان رها کرد رجوی خودش هم به اردن و از انجا هم به عرعرستان رفت تا زمانی که تریاک داشت نفس می کشید همینکه دسترسی به تریاک نا ممکن شد از خماری و بی تریاکی ریق رجمت سر کشید . بعد هم اعضاء نگون بخت در اردوگاه بد نام اشرف با پلیس و ارتش عراق درگیر کرد و حمله های خود ساخته با همکاری بعصی ها اعضاء را به کشتن داد تا در اروپا بتوانند ادعا کنند مبارزه می کنند .
پاسخ + +1 --
نادر کیانی 1396/05/22 - 16:58
با سلام خدمت همکاران عزیزم در سایت وزین دیده بان ممنونم از بابت انتشار خبرم. باعث افتخارمه خبرهام در دیده بان سایت محبوب منتشر بشه بازم ممنون از طریق تلگرام دیده بان همیشه پیگیر اخبار خوبتون هستم

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید