خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

انهدام داعش در سیبری

کشف دو تفنگ و دو بمب توسط نیرو های ضد تروریسم روسیه

نیروهای ویژه روسیه روز شنبه اعلام کردند که گروهی از تروریست‌های مرتبط با داعش در شهر «تیومن» منطقه سیبری در این کشور را دستگیر و گروه تروریستی آنها منهدم شده است. این عملیات ضدتروریستی شنبه شب صورت گرفته است.

بنا بر گزارش شبکه «راشاتودی»، در یک ویدئو که ظاهرا از پنجره‌ ساختمانی در نزدیکی محل اختفای تروریست‌ها گرفته شده، چندین شلیک اسلحه در تاریکی شنیده می‌شود و اندکی بعد، این خانه با تروریست‌ها در داخل آن در محاصره شعله‌های آتش قرار می‌گیرد و صدای سگی از دور به گوش می‌رسد که به شدت از صدای شلیک‌ها ترسیده است.

نیروهای امنیتی روسیه گزارش کردند که در این عملیات ضدتروریستی یک گروه مرتبط با داعش خنثی شده و دو نفر از تروریست‌ها که از زمین گذاشتن سلاح‌هایشان سر باز زدند، به هلاکت رسیدند.

شاهدان عینی اعلام کردند که همزمان با آغاز عملیات گسترده نیروهای امنیتی روسیه در این محدوده، برق به طور کامل قطع شده بود و حضور نیروهای پلیس در این منطقه نیز به شدت افزایش پیدا کرد به طوری که 30 فروند خودروی زرهی نیروهای امنیتی در محوطه مدرسه‌ای در نزدیکی این خانه مستقر شدند.

کمیته تحقیقات روسیه تأکید کرد که در این عملیات ضدتروریستی 2 تفنگ و 2 بمب کشف شده است و پرونده جنایی علیه این افراد به جریان افتاده است.
انتهای متن/

دوشنبه, 26 فروردين 1398 ساعت 15:26

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید