خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

اعتراف ائتلاف بین‌المللی
همکاری فرانسه با تروریست های پ.ک.ک

ائتلاف بین‌المللی علیه داعش با انتشار عکسی همکاری نیروهای فرانسوی با گروه موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» و گروه تروریستی پ.ک.ک را تایید کرد.

به گزارش دیده بان، حساب رسمی ائتلاف بین‌المللی علیه تروریست های داعش در توئیتر با انتشار عکسی از حضور نیروهای ویژه فرانسوی در مناطق مرزی سوریه با عراق، به طور رسمی همکاری این نیروها با گروه موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» و گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ را تایید کرد.

در این عکس که مربوط به عملیاتی علیه داعش در منطقه دشیشه سوریه است، با همکاری نیروهای فرانسوی اهدافی متعلق به این گروه تروریستی مورد هدف قرار می‌گیرد.

گفتنی است در حال حاضر علاوه بر همکاری دو ساله نیروهای ویژه فرانسوی با گروه‌های تروریستی در سوریه، لشکر یکم پیاده و یگان‌های چترباز فرانسه نیز در منطقه حضور دارند.

همکاری کشورهای اروپایی و غربی با تروریست ها موضوعی است که علاوه بر ترویج و حمایت تروریست ها در منطقه، کذب گفتار آن ها در جوامع بین المللی را نشان داده و تنها ادعای آن ها در مبارزه با تروریسم را در حد کلام بیان کرده و در واقعیت به عنوان نیروهای حامی و تقویت کننده برای آن ها عمل می کنند.
انتهای متن/

سه شنبه, 29 خرداد 1397 ساعت 08:35

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید