خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

عدم توانایی سرویس جاسوسی عربستان در هدایت تروریست ها
جزئیات درگیری منافقین با گروهک تجزیه طلب

مهمترین عاملی که منجر به درگیری های درون تشکیلاتی گروهک های تروریستی شده است، برهم ریختگی تشکیلات منافقین پس از جداشدن تعداد زیادی از عناصر ایشان در آلبانی است.

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان، اخیراً سرکرده گروهک تروریستی موسوم به " حرکه التحریر الوطنی الاحوازی " مقیم کانادا در واکنش به اظهارات مریم رجوی درباره عناصر تجزیه‌طلب، نامه‌ای اعتراض‌آمیز را منتشر نموده است.

 

سرکرده گروهک تروریستی منافقین در مصاحبه با شبکه اسکای نیوز ادعا می کند: " ما در کادر مصوبات ملی شورای مقاومت، خودمختاری این قومیت‌ها را در سراسر ایران در چهارچوب یک ایران یکپارچه به رسمیت می‌شناسیم و این چیزی است که همه آن را می‌خواهند."

 از سوی دیگر سرکرده این گروهک تجزیه‌طلب در پاسخ به اظهارات مریم قجر اظهار داشته:" مریم رجوی از حکومت ایران تقلید می‌کند و بجای اینکه حق استقلال برای اهواز قائل باشد، حق خودمختاری قائل است. وی با واژگان سیاسی باهدف طفره رفتن بازی می‌کند. مریم رجوی نیروهای خود را استعمار نموده است. ما نمی‌خواهیم از نقض حقوق بشر، تاریخ، هویت، شخصیت، ظلم فراگیر و غیره شما (منافقین) بگوییم، لذا همین کافی است که بگوییم شما ذره‌ای مسئولیت انسانی برای عذرخواهی از مردمی که تحت درد، رنج و استعمار شما قرار گرفتند را نداشتید."

گفتنی است مهمترین عاملی که منجر به درگیری های درون تشکیلاتی گروهک های تروریستی شده است، برهم ریختگی تشکیلات منافقین پس از جداشدن تعداد زیادی از عناصر ایشان در آلبانی و از سوی دیگر ماهیت تمامیت خواه جریان نفاق برای دارا بودن یک هژمونی فراگیر در بین جریان های ضد انقلاب است.

از سوی دیگر تقویت مالی و پشتیبانی تسلیحاتی سرویس جاسوسی عربستان از بخش عمده ای از جریان های تروریستی ضد ایرانی، منجر به این شده است تا بجای همگرایی بین ایشان، فضای اختلافی شدید در بین آنها حاکم شده و چنین مواردی عیان شود.
انتهای متن/

شنبه, 22 آبان 1395 ساعت 12:59

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید