ببر سوریه کابوس تروریستها
تروریستهای جبهه النصره در مسیر فروپاشی

جبهه النصره یکی از گروههای تروریستی در سوریه است که با توجه به پیشروی های ارتش سوریه تحت فرماندهی ژنرال سهیل حسن و نیز اختلافات داخلی تروریستها در مسیر فروپاشی قرار دارد.

ناکامی تروریست ها
نقشه نافرجام پ.ک.ک برای حمله به نشست

به نوشته یک روزنامه چاپ ترکیه گروه تروریستی حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) قصد حمله به نشست سازمان همکاری های اسلامی را داشت اما پلیس ترکیه این نقشه را ناکام گذاشت.

سلاح‌های آمریکایی در دستان پ.ک.ک
آن روی سکه مدعی مبارزه با تروریسم

تروریست‌های پ.ک.ک با در اختیار داشتن سلاح های آمریکایی علیه کشورهای منطقه هدف، ازجمله ترکیه و ایران اقدامات تروریستی انجام می‌دهند.

داعش حاکمیت ندارد ولی وجود دارد
افراط‌گرایی مذهبی درهر دینی به تروریسم منجر می‌شود

وزیر اطلاعات گفت: داعش حاکمیت ندارد ولی وجود دارد زمین را از دست داده‌اند ولی اسلحه را از دست نداده‌اند و به دنبال تملک زمین در افغانستان، پاکستان و آسیای میانه هستند.

کودکان قربانی سیاست‌های مختلف
توصيف كودكان قرباني تروريسم از زبان فرزند شهيد ترور

اگر بخواهم درباره کودکان قربانی تروریسم مطلبی را بیان کنم ابتدا کودکان مناطقی مانند یمن، سوریه، را بیاد می‌آوریم که دیدن این تصاویر وجدان‌های خوابیده را بیدار می‌کند.

اگر تروریست ها مجددا قد علم
ضرباتی به تروریستها وارد خواهیم کرد که تاکنون ندیده‌اند

رئیس جمهور روسیه در جریان بازدید از پایگاه حمیمیم در سوریه اعلام کرد که اگر تروریست ها مجددا قد علم کنند، روسیه ضربات سختی به آنها وارد خواهد کرد.

وحدت میان مسلمانان امری ضروری
جنگ های مذهبی مولود سرویس های غربی است

تشکیل گروه های تکفیری تروریستی با برنامه ریزی قبلی، ریشه ای دیرینه دارد و اقدامی سازمان یافته برای آن رخ داده است.

به نام اسلام قتل و غارت و وحشی گری
بدعت ابن تیمیه تبدیل به آفتی در اسلام شد

شیخ محمد الزعبی گفت: شفاعت‌جویی از پیامبر جایز و نیکوست و هیچ یک از سلف و خلف آن را انکار نکرده تا اینکه ابن تیمیه آن را انکار کرد و بدعتی ایجاد کرد که تبدیل به آفتی در اسلام شد.

مسئول انجمن دفاع از حقوق مصدومین شیمیایی
مظلوم‌ترین جانبازان جنگ تحمیلی، جانبازان شیمیایی هستند

در خصوص جانباز شیمیایی هیچ‌کس نمی‌تواند برای یک‌لحظه، یک‌دم و یا بازدمی بجای وی انجام دهد.تمام این فشار و سختی را باید خود تحمل کرده و به زندگی ادامه دهد.

تقویت پشتیبانی تروریست‌ها در دوران ترامپ
افشای پشت پرده روابط آمریکا با تروریست‌های پ.ک.ک

آمریکا به بهانه تحویل سلاح به «ن.د.س» مقادیر زیادی سلاح سنگین تحویل «پ.ک.ک» می‌داد و عامدانه به هیچ وجه پیگیر نحوه و مکان استفاده از سلاح‌ها نبود.

صفحه1 از69