خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 525
چاپ کردن این صفحه

پیام حمایت مراجع تقلید از شیخ زکیزاکی

آیت الله حسین نوری همدانی در پیامی از شیخ زکیزاکی حمایت کرد

دفتر روابط عمومی آیت‌الله حسین نوری همدانی، مرجع تقلید شیعیان، در پی وخامت حال و شرایط بحرانی آیت‌الله شیخ زکزاکی پیامی به شرح ذیل صادر کرد.

در این پیام آمده است: باکمال تأسف خبرهای ناگواری از وضعیت عالم مجاهد جناب اقای شیخ زکزاکی به گوش می‌رسد؛ جنایتی که امروز در کشور نیجریه در حال وقوع است و عده‌ای از انسان‌ها در حال تحمل رنج و شکنجه هستند مایه نگرانی است.

در این پیام تأکید شده است: این عالم مجاهد را از حقوق اولیه خود محروم نموده و به اتهام واهی مدت زیادی است که در حبس و شکنجه قراردادند. مدعیان دروغین حقوق بشر چشمان خود را در مقابل این جنایات بسته و سکوت مرگباری را اختیار نموده‌اند و نفرت و ننگ ابدی را نثار خودکرده‌اند؛ سازمان‌های بین‌المللی نیز با سکوت در مقابل این جنایت هویت خود را ازدست‌داده‌اند و عملاً به یک تشکیلات بی‌خاصیت مبدل شده‌اند.

در پایان این پیام خاطرنشان شده است: بر همه آزادی‌خواهان و مسلمانان لازم است حمایت خود را از این انسان‌های آزادی‌خواه به‌ویژه شیخ زکزاکی اعلام کرده و این جنایت را محکوم نمایند. مسئولان محترم جمهوری اسلامی نیز تلاش خود را برای نجات این انسان‌های مظلوم بیش‌ازپیش به‌کار گیرند.
انتهای متن/

در همین زمینه بخوانید:

چهارشنبه, 02 مرداد 1398 ساعت 13:28