خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 525
چاپ کردن این صفحه

جواب به تروریست های ضد انقلاب

بمب باران مقرهای تروریست های ضد انقلاب در اقلیم کردستان

روابط عمومی نیروی زمینی سپاه امروز جمعه اعلام کرد: در پی اقدام تروریستی گروهک های ضد انقلاب و تحت حمایت استکبار جهانی در مناطقی از غرب و شمال غرب ایران و تلاش برای برهم زدن امنیت استان های آذربایجان غربی و کردستان، نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روز چهارشنبه (10ژوئیه) محل های استقرار فعال و محل استقرار و آموزش گروهک‌های تروریستی ضد انقلاب در این مناطق را هدف قرار داد.

در این اطلاعیه آمده است: ایران بارها به اقلیم کردستان عراق درباره استفاده گروهک های تروریستی از مناطق حاشیه مرزهای ایران برای اعزام تیم های تروریستی و انجام اقدامات تروریستی و ضد امنیتی هشدار داده بود.

نیروی زمینی سپاه افزوده است: واحدهای موشکی، پهپادی و توپخانه نیروی زمینی سپاه، با اشراف اطلاعاتی از محل های استقرار تروریست های مزدور، مراکز فعال این تروریست ها را هدف قرار داد که مراحل این عملیات تصویربرداری و مستند سازی شده است.

نیروی زمینی سپاه با تاکید بر اینکه امنیت ملی، حفظ آرامش و آسایش ملت ایران خط قرمز نیروهای مسلح بویژه نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، اعلام کرد: اقلیم کردستان عراق نباید اجازه دهد این منطقه به پناهگاه و محل آموزش، تربیت و سازماندهی تروریست‌ها برای ارتکاب جنایات تروریستی و به مخاطره انداختن امنیت ایران تبدیل شود.
انتهای متن/

در همین زمینه بخوانید:

شنبه, 22 تیر 1398 ساعت 11:19