وزیر خارجه بحرین: اجلاس سران عرب موفقیت‌آمیز بود!

وزیر خارجه بحرین در اظهاراتی عجیب بدون اشاره به انفعال حکام عرب درقبال جنایتهای چند سال اخیر علیه ملتهای منطقه، مدعی شد: اجلاس سران عرب در عربستان موفقیت آمیز بود!

به گزارش دیده بان به نقل از پایگاه لبنانی النشره، «خالد بن احمد آل خلیفه» وزیر خارجه بحرین اظهارات عجیبی را در خصوص اجلاس اخیر سران عرب در شهر «ظهران» عربستان مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص مدعی شد: اجلاس سران عرب در شهر ظهران اهداف خود در ایجاد همبستگی عربی جهت حل و فصل مشکلات و معضلات در جهان عرب را محقق ساخت!

این مقام بحرینی همچنین گفت: حضور گسترده سران کشورهای عربی در اجلاس ظهران نشان از تلاش آنها برای حل و فصل مشکلات جهان عرب دارد.

خالد بن احمد آل خلیفه همچنین مدعی شد: ریاست عربستان سعودی بر این دوره از نشست سران عرب در تحقق نتایج بزرگ در حمایت از امنیت ملی کشورهای عربی، نقش مهمی دارد.

گفتنی است، این اظهارات عجیب درخصوص موفقیت اجلاس سران عرب در حالی مطرح می شود که اتحادیه عرب طی سالهای گذشته در قبال کشتار بی رحمانه ملت های عربی توسط مزدوران تکفیری ـ صهیونیستی و همچنین عادی سازی روابط اعراب با تل آویو، سکوت اختیار کرده است./مهر
انتهای متن/

دوشنبه, 27 فروردين 1397 ساعت 14:55

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید