نگرانی مقام صهیونیستی از یهودیان آمریکا

مقام صهیونیستی: چیزی که خواب شبانه را از من گرفته ایران نیست یهودیان آمریکاهستند.

به گزارش دیده بان، وزیر آموزش و امور مهاجران رژیم صهیونیستی نسبت به شکاف عمیق میان یهویان سرزمین های اشغالی و همتایان آنها در آمریکا به شدت ابراز نگرانی کرد و گفت: اگر چیزی خواب شبانه را از من گرفته باشد آن چیز ایران نیست بلکه یهودیان آمریکا است.

 به نقل از خبرگزاری معا، «نفتالی بنیت» با اشاره به اینکه در راستای نجات یهودیان آمریکا و تقویت ارتباط آنها با اسرائیل و یهودیان سرزمین های اشغالی تلاش خواهد کرد افزود: مشکل بزرگ ما، شکاف عمیق میان ما و یهودیان آمریکا است به طوری که نظرسنجی ها نشان می دهد که یهودیان اسرائیل به راستگرایی بیشتر تمایل دارند در حالی که یهودیان آمریکا به چپگرایی و لیبرال ها بیشتر متمایل هستند.

وزیر آموزش صهیونیستی در ادامه گفت: می خواهم یهودیان آمریکا را نجات دهم و ارتباط آنها را به یهودیت و اسرائیل تقویت کنم. اگر چیزی خواب شبانه را از من می رباید ایران نیست بلکه آینده یهودیان در آمریکا است.

وی در پایان نیز گفت:هر یهودی باید بداند که ما به خاطر آنها اینجا هستیم.من فقط یک خواسته از آنها بویژه دانشجویان یهودی در دانشگاههای آمریکا دارم و آن این است که به خاطر اسرائیل مبارزه کنند.
انتهای متن/

چهارشنبه, 23 خرداد 1397 ساعت 10:51

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید