طراحی ۷۰۰ «چریک کت‌شلواری» در اتاق‌های فکر اقتصادی علیه ایران/ فضای جدید، مجریان جدید می‌خواهد

 

وزیر اسبق بازرگانی به اتاق‌فکرهای اقتصادی که مخالفان جمهوری اسلامی ایران طراحی کرده‌اند اشاره و تأکید کرد: حدود 700 کارشناس به عنوان چریک‌های کت شلواری در این اتاق‌فکرها مشغول طراحی هستند.

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان ،«در میدان نبرد و مبارزه آنچه بیش از همه به آن احتیاج دارید این است که روحیه‌ی تحرّک، روحیه‌ی پیشرفت، روحیه‌ی مبارزه‌ی با شرایط را در خودتان تقویت کنید؛ این شرط اول است. شجاعت ورود در میدان را به خودتان بدهید، عزم راسخ در این زمینه را داشته باشید. مشکل طبعاً پیش می‌آید» اینها بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با اعضای با هیأت دولت است.

رهبر انقلاب همچنین در این دیدار تأکید کردند مدیران دولتی وقتی با مشکل مواجه می‌شوند روحیه‌ برخورد، روحیه‌ می‌توانیم، روحیه‌ حتماً اقدام می‌کنیم، در آنها وجود داشته باشد.

با توجه به اهمیت موضوع اقتصاد به عنوان اصلی‌ترین چالش حال حاضر کشور برای واکاوی و همچنین ارائه راهکار در این زمینه با برخی از کارشناسان این حوزه به گفت‌وگو نشستیم که یکی از این کارشناسان یحیی آل‌اسحاق وزیر اسبق بازرگانی، دکترای مدیریت استراتژیک و رئیس پیشین اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران است.

این اقتصاددان مسائل بانکی و معیشتی مردم را اولویت‌ اقتصادی کشور می‌داند و می‌گوید برای بهبود آن کابینه اقتصادی هم باید تغییر وضع دهد چون فضای گذشته عوض شده و فضای جدید سیاست‌های جدید و مجریان جدید می‌خواهد.

آل‌اسحاق به اتاق فکری که مخالفان جمهوری اسلامی ایران طراحی کرده‌اند اشاره و تأکید می‌کند حدود 700 نفر کارشناس آنجا گذاشته‌اند که طراحی می‌کنند و به عنوان چریک‌های کت شلواری مطرح می‌شوند.

وزیر اسبق بازرگانی روحیه مسئولان و روحیه‌ای که در جامعه وجود دارد را بسیار مهم ذکر کرده که بیش از 50 درصد موفقیت، بستگی به این روحیه دارد.

منبع: فارس
انتهای متن/

دوشنبه, 08 مرداد 1397 ساعت 10:59

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید