تروریست‌ها را با قاطعیت اعدام کنید

شیخ اکرم الکعبی در دیدار با «حیدر الزاملی» وزیر دادگستری عراق اجرای اشدّ مجازات را برای عناصر تروریستی و قاتلان مردم بیگناه خواستار شد.

به گزارش دیده بان به نقل از مرکز اطلاع رسانی نجباء، حیدر الزاملی وزیر دادگستری عراق با حضور در مقر مرکزی مقاومت اسلامی نُجَباء در بغداد، با حجت الاسلام والمسلمین اکرم الکعبی دبیرکل این جنبش ملاقات و گفتگو کرد.

موضوع اصلی گفتگوی طرفین، لزوم برخورد قاطع و مجازات حداکثری عناصر تروریستی، با هدف بازگرداندن آرامش و امنیت به کشور عراق بود.دبیرکل نُجَباء در این دیدار بر ضرورت اعدام تروریست‌هایی که حکم قطعی پرونده‌شان صادر شده است تأکید کرد و از زاملی خواست بدون توجه به فشار نهادهای مزدور غربی -که در پوشش حقوق‌بشر به‌دنبال نجات جنایتکاران تکفیری هستند- به‌سرعت احکام دادگاه را اجرایی و قاتلان مردم بیگناه را قصاص کند.

شیخ اکرم الکعبی در همین راستا نسبت به معاملات پنهانی و پشت‌پرده برای فراری دادن تروریست‌ها از کشور هشدار داد و جلوگیری از تحقق این نقشه شوم را وظیفه نهادهای امنیتی و قضایی عراق دانست.

وزیر دادگستری عراق نیز ضمن تأیید این نقطه‌نظرات و تأکید بر مقابله قانونی با تهدیدکنندگان امنیت ملی، از نقش مقاومت اسلامی نُجَباء در نبرد علیه تروریسم تکفیری تمجید کرد./مهر
انتهای متن/

چهارشنبه, 13 دی 1396 ساعت 14:09

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید