خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531
چاپ کردن این صفحه

گزارش ویژه
رابط سعودی احمد شهید در امور ایران کیست؟

دیدار این عنصر وابسته به سعودی طی جلسه‌ای با احمد شهید و منافقین(به نمایندگی فریده کریمی)، دست پنهان صهیونیست‌ها در هدایت فعالیت‌های حقوق بشری(بخوانید دروغ بشری) علیه ایران را نمایان می‌کند.

به گزارش دیده بان، چندی پیش خبر نشست مخفیانه احمد شهید با منافقین و عوامل آل سعود منتشر شد و در کنار خبر زمینه‌های عزل زودهنگام گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور ایران، بازتاب‌های گسترده‌ای را به خود اختصاص داد.

در این گزارش نیز سعی داریم به افشای یکی از چهره‌های حاضر در این نشست مخفیانه در هتل رویال شهر ژنو بپردازیم.

فرد موردنظر"فیصل حسن فولاد" از عوامل وابسته به سیاست‌های سعودی در بحرین است.وی به‌عنوان یکی از نمایندگان سابق مجلس بحرین؛که همگی را پادشاه این کشور انتخاب می‌کند؛از بنیان‌گذاران مرکزی با پوشش حقوق بشر در فضای بین‌المللی است، که توسط "هداعذرا ابراهیم نونو" اولین سفیر یهودی!بحرین در آمریکا مدیریت می‌شود.

 

fa7

 

ارتباط تنگاتنگ تشکل "BahrainAlmanitor" با لابی آیپک (قوی‌ترین لابی اسرائیل در آمریکا) نکته حائز اهمیت در اقدامات این تشکل در پازل تحرکات ضد جریان تشیع و مقاومت در منطقه با محوریت ایران است.

 

fan

هداعذرا ابراهیم نونو" در کنار جرج بوش

 

دیدار این عنصر وابسته به سعودی طی جلسه‌ای با احمد شهید و منافقین(به نمایندگی فریده کریمی)، یکی از جنبه های دست پنهان صهیونیست‌ها در هدایت فعالیت‌های حقوق بشری(بخوانید دروغ بشری) علیه ایران را نمایان می‌کند.

خباثت‌های فیصل فولاد در معادلات ضد جریان مقاومت خلاصه نمی‌شود و او در درون بحرین نیز به‌قدری در سرکوب انقلابیون بحرین نقش‌آفرینی داشته است که جوانان بحرینی اعلامیه‌هایی را برای تعقیب و از بین بردن وی منتشر نموده‌اند.

 

fa5

 

گفتنی است جمال بو حسن، از نمایندگان کنونی مجلس بحرین که از حامیان گروهک تروریستی منافقین است از همراهان دائمی فیصل در شورای حقوق بشر سازمان ملل می‌باشد.

 

fa1

از راست: جمال بوحسن،فیصل فولاد.نفر سمت چپ تصویر دایان علایی عنصر بهایی در سازمان ملل

جنگ سعودی‌ها در یمن و جنایت‌های مستمر پادشاهی بحرین علیه مردم این کشور موجب شده است تا جوانان بحرینی و یمنی ساکن اروپا برنامه‌های را در حاشیه و متن شورای حقوق بشر سازمان ملل صورت بدهند، که یکی از وظایف فیصل و بو حسن برهم ریختن فضای نشست‌ها و برنامه‌های یمنی‌ها و بحرینی‌ها است.

 

fa2

فیصل در حال بر هم ریختن نشستی با موضوع یمن در سازمان حاشیه ملل

 

از دیگر اهداف و وظایف تیم فیصل فولاد،حمایت و هدایت جریان تجزیه طلبی عربی در ایران است و وی بعنوان یکی از رابط‌های دلارهای سعودی برای ایشان به حساب می آید.

 
انتهای متن/

در همین زمینه بخوانید:

شنبه, 09 آبان 1394 ساعت 11:46