خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 525
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 529
چاپ کردن این صفحه

اجرای مراسم دینی با زور!
صهیونیست‌ها به اماکن تاریخی هم یورش بردند

در اقدامی وحشیانه صدها نفر از شهرک‌نشینان یهودی به برخی اماکن تاریخی-دینی در شمال کرانه باختری رود اردن یورش بردند.


به گزارش دیده بان، در پی سال‌ها اشغال و جرم و جنایت‌های وحشیانه توسط صهیونیست‌ها در اراضی اشغالی و سکوت جوامع بین‌المللی و مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر در تمامی این اقدامات، به‌تازگی و با پشتیبانی سربازان صهیونیستی، این بار شهرک‌نشینان دست به اقدامی در پی تخریب اماکن تاریخی – دینی زده‌اند.


بنا به اعلام شاهدان عینی از فلسطین، صدها نفر از شهرک‌نشینان یهودی با پشتیبانی سربازان اسرائیل به برخی اماکن تاریخی در روستای عوروتای از توابع نابلس در کرانه باختری یورش بردند. بر اساس این گزارش، شهرک‌نشینان یهودی به‌زور وارد زیارتگاه‌های «العزیز»، «السبعین شیخ» و غیره شده و مراسم مذهبی خود را انجام می‌دهند.


شمار زیادی از زیارتگاه‌ها و اماکن تاریخی اسلامی و کنعانی در روستای عوروتای نابلس وجود دارد. به گفته اهالی منطقه، شهرک‌نشینان با این اقدام قصد دارند اماکن مذکور را به زیارتگاه‌های مذهبی خود تبدیل کنند.


پرواضح است که اراضی اشغالی توسط صهیونیست‌ها به یکی از مهم‌ترین مکان‌هایی که در نقض حقوق بشر و دیگر مواردی که کرامت انسانی را زیر سؤال می‌برد، تبدیل‌شده است.


این در حالی است که در کشتار بی‌رحمانه زنان و کودکان در بمباران و یا یورش‌های وحشیانه صهیونیست‌ها به بهانه‌های مختلف و ادعای مالکیت بر تمامی اماکن مذهبی و... همچنان شاهد سکوت جوامع بین‌المللی هستیم.
انتهای متن/

در همین زمینه بخوانید:

دوشنبه, 02 بهمن 1396 ساعت 10:45