خیانتی دیگر
کاسه گدایی ربع پهلوی نزد دشمنان مردم

 به‌تازگی ربع پهلوی در اظهارات عجیب و سخیف خود در مورد اتفاقات اخیر در ایران، خود را شاه ایران نامیده و گفته است پس از ورود به ایران دستور به یک رفراندوم ملی می‌دهم و انتخاباتی برای تشکیل مجلس مؤسسان به راه می‌اندازم!

به گزارشدیده بان، ربع پهلوی با همان خیال باطلی که از ابتدای عمر خود با آن زندگی می‌کرده، خود را شاه ایران می‌داند و با تناقضی آشکار صحبت از دموکراسی می‌کند و حکومتی که در سر دارد ادامه راه پدرش است که حکومتی دیکتاتوری بود. عجیب این است که در حرف‌های سخیف خود تکرار می‌کند که او هم ادامه راه پدر را می‌رود و در نتیجه یک حکومت دیکتاتوری به راه می‌اندازد، ولی با فریب مردم شعار مبارزه با دیکتاتوری به دست گرفته است. آن‌هم چه کسی؟ کسی که برای فشار به مردم کشورش دست به هر کاری زده است تا در ایران افکار عمومی را تحت تأثیر خودش قرار دهد.

وی برای این کار دست گدایی خود را به سوی همه دراز کرده است، از کنگره آمریکا گرفته تا سعودی‌ها که دشمنی های خود را آشکارا با ایران نشان داده اند. شاید برای این شخص مهم نباشد که برای به دست آوردن پول، دست جلوی چه کسانی دراز می‌کند، ولی برای مردم ایران مهم است که دلارهای سعودی که به صورت سلاح های جنگی و بمب بر سر افراد بی‌گناه در سوریه، عراق و در حال حاضر هم یمن فرو می ریزد، آغشته به خون صدها هزار بی‌گناه است و ربع پهلوی با بی شرمی تمام برای گذران امور خود جلوی هر بی‌ سرو پایی دست دراز می‌کند و با ادعاهای پوچ، ظاهرخود را دلسوز مردم معرفی می‌کند. پر واضح است کسی که برای منافع خود مردم را در تنگنا قرار دهد شرف ندارد، چه رسد به ادعای دروغین دلسوزی برای مردم .

در اینجا باید به ربع پهلوی بگوییم که فعلاً با دلارهای آل سعود روزگار کثیف خود را سپری کن و هر وقت تمام شد، به فکر یک دشمن دیگر مردم ایران باش تا برای آن خوش خدمتی کنی. به نظر گروه تروریستی داعش برای تو گزینه ای خوبی است تا بتوانی در ایران بمب گذاری کنی و در قبال آن پول خوبی دریافت نمایی.
انتهای متن/

شنبه, 27 مرداد 1397 ساعت 13:46

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید