گروه‌های سیاسی معاند

ابعاد پنهان خود کشی علیرضا پهلوی
رابطه نامشروع رضا پهلوی با معشوقه علیرضا پهلوی + فیلم

علیرضا پهلوی در تاریخ 14 دی‌ماه 1389از دنیا رفت دلیل مرگ او خودکشی اعلام شد و دلیل خودکشی اش افسردگی،افسردکی او براثر خروج ازایران ،مرگ پدر و بعدازآن خودکشی خواهر او اعلام شد اما به‌تازگی موضوعات دیگری برای خودکشی علیرضا پهلوی بیان می‌شود که توسط برادر بزرگش یعنی رضا پهلوی رقم خورده است

خیانتی دیگر
کاسه گدایی ربع پهلوی نزد دشمنان مردم

 به‌تازگی ربع پهلوی در اظهارات عجیب و سخیف خود در مورد اتفاقات اخیر در ایران، خود را شاه ایران نامیده و گفته است پس از ورود به ایران دستور به یک رفراندوم ملی می‌دهم و انتخاباتی برای تشکیل مجلس مؤسسان به راه می‌اندازم!

بسته خبری دیده بان
از کشته شدن پسر ابوبکر بغدادی تا ادعای تازه دستگاه اطلاعاتی آلمان

رسانه تبلیغاتی و خبرپراکنی گروه موسوم به داعش می‌گوید پسر ابوبکر بغدادی، رهبر این گروه، در جریان نبردی در حمص، غرب سوریه، کشته شده‌است.

تصویب لایحه کاپیتولاسیون
حق کاپیتولاسیون و امتیازات و ملحقات

۲۳ اردیبهشت ۵۸ با پیروزی انقلاب اسلامی، به پیشنهاد هیات وزیران و تصویب شورای انقلاب اسلامی، حق کاپیتولاسیون و امتیازات و ملحقات آن برای همیشه لغو شد.

اسپوتنیک
اندر احوالات اپوزسیون‌های عجیب و مفرح ایران

چندی پیش اسپوتنیک روسیه در گزارشی کوتاه چند خط در مورد فعالیت‌های اپوزسیون‌های ایران مطلبی منتشر کرد. در این مطلب به تعدد بی‌نظیر این اپوزسیون‌ها، ناکارآمدی محسوس آنها که اکنون بعد از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب ایران دیگر نیاز به اثبات ندارد و همچنین کلاهبرداری آنها از منابع عربی همچون عربستان و برخی دشمنان ایران در اروپا صحبت شده بود.

بسته خبری دیده بان
از ادامه کار گوانتانامو تا منتشر شدن 'فهرست پوتین'

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نطق سالانه خود موسوم به "وضعیت ایالات متحده" در کنگره را کامل کرده است.

هرج مرج در میان سیاست‌های ایالات‌متحده

ترامپ و تیلرسون در مصاحبه‌ای جداگانه نظرات یکدیگر را در قبال ایران نفی کردند.

ادعای پیش بینی برکناری رئیس
انتخابات فرمایشی در راستای دموکراسی!

صدای آمریکا در مصاحبه‌ای با یکی از اعضای انتخاب‌شده در شورای ملی، تلاش دارد برای انتخابات فرمایشی در راستای دموکراسی! شفافیت سازی کند.

سلطنت‌طلبان مبلغ صهیونیست ها
ادعای دروغ حمایت جامعه جهانی از جدایی کردستان

سلطنت‌طلبان در روزهایی که در اوج حقارت و بی‌کفایتی هستند، بار دیگر دست به دامان صهیونیست‌ها شده و دستورات آن‌ها را تبلیغ و ترویج می‌کنند.

با کناره‌گیری ربع پهلوی
شورای بی کفایت اعضای جدید را انتخاب کرد

با اعلام کناره‌گیری پسر پهلوی از ریاست شورای ملی، اعضای جدیدی از سلطنت‌طلبان قدرت‌طلب با پوشش تلاش برای قانون اساسی جدید در ایران دست‌به‌کار شدند.

صفحه1 از26