شناسایی و انهدام تیم فضای مجازی ضد انقلاب
فروپاشی طرح‌ریزی مجازی ضد انقلاب در هفتم آبان+ فیلم

وزارت اطلاعات تیم مجری جریان ضد انقلاب در فضای مجازی را که به بهانه روز بزرگداشت کوروش در هفتم آبان خواهان اقداماتی متناسب با اهداف از پیش طراحی شده مانند ایجاد تجمع غیرقانونی و آسیب به اموال عمومی بود، را شناسایی و منهدم کرد.

به گزارش دیده بان، یکی از اهداف جریان ضدانقلاب ایجاد واگرایی در بدنه جامعه ایرانی با بحران سازی های تصنعی در کشور است. در دوسال اخیر، جریان ضد انقلاب به بهانه روز بزرگداشت کوروش در هفتم آبان خواهان اقداماتی متناسب با اهداف از پیش طراحی شده مانند ایجاد تجمع غیرقانونی و آسیب به اموال عمومی هستند.

در همین راستا برای صیانت از امنیت روانی جامعه و ممانعت از عملیاتی سازی رفتارهای آسیب زا، خطوط اصلی تولید محتوا و هدایت آنان مورد رصد و واپاش قرار گرفت.منابع خارجی به هدایتگری اعضای اصلی در فضای مجازی می پرداختند.پس از تلاش‌های فراوان کنشگران لایه اصلی فعال از سوی وزارت اطلاعات شناسایی و منهدم گردید.

 

 

 

 

رسانه
انتهای متن/

یکشنبه, 07 آبان 1396 ساعت 07:31

نظرات  

پاسخ + 0 --
habib 1396/08/07 - 21:23
در مقابل وطن فروشان محکم بایستید. من یک نفر را هم ندیدم که مخالف رژیم جمهوری اسلامی بوده و از اخلاق و عقل درست و حسابی برخوردار باشد... قدرت دست آنها بیفتد کشور را به نیستی خواهند کشاند. ظلم امریکا چشو و گوش مرا باز کرد. الله پیروزی میآورد.

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید