القای ناامیدی
مأموریت تازه شبکه‌های فارسی‌زبان ماهواره‌ای

به‌تازگی بسیاری از شبکه‌های ماهواره‌ای با تدارک برنامه‌های متنوع با موضوع مشکلات مردم و شایعه سازی عدم رسیدگی مسئولین امر، سعی در القای ناامیدی به جامعه را دارند. 

به گزارش دیده بان، شبکه های ماهواره ای با تکنیک‌های مختلف می‌خواهند جامعه ایران را یک جامعه تماماً فاسد که در آن رانت خواران موفق‌ترین قشر هستند نشان دهند . البته وجود مشکلات اقتصادی محدود در جامعه از سویی و اخبار دستگیری تعداد اندکی از فاسدان سیستمی از سوی دیگر باعث شده تا آن‌ها با سواستفاده از این امر و موج سواری بر آن بتوانند راحت تر بر ذهن افکار عمومی تأثیر بگذارند.

اما مسئله مهم این است که بسیاری از این مشکلات اقتصادی نشئت‌گرفته از همان کشورهایی هستند که بودجه این شبکه‌های فارسی‌زبان را تأمین می‌کنند . آمریکا و اروپا بودجه شبکه‌های فارسی‌زبان معاند را تأمین می‌کنند و برای آن‌ها خطوط را مشخص می‌کنند که قبل از بروز تحریم‌ها افکار عمومی داخل کشور را ملتهب کنند تا زمانی که تحریم‌های ضد حقوق بشری را به ایران وارد کردند مردم دیگر فکری برای مقابله با آن نداشته باشند و تنها به فکر راه چاره خودشان باشند نه اینکه با اتحاد و حمایت از خاک خود به فکر عبور از مشکلات باشند که صدالبته دشمنان در این موضوع از قبل شکسته خورده هستند.

افرادی که در این شبکه‌ها بر ضد مردم خودشان مشغول به کار هستند با علم و آگاهی کامل تمام تلاش خود را می‌کنند تا زندگی هم‌وطنان خود را سخت‌تر کنند. آن‌ها با تکنیک‌های به‌روز عملیات روانی فشار و مشکلاتی که از سر مسائل اقتصادی به هم‌وطنانشان وارد می‌شود را با تأثیر گذاری بر افکار عمومی چند برابر می‌کنند، و از طرفی هم زندگی ایرانی‌های ساکن در مناطق دیگر دنیا را با بزرگ نمایی و دروغ بسیار راحت و آسوده جلوه می‌دهند، تا بتوانند بیشترین تأثیر را بر آن‌ها بگذارند و آن‌ها را در ناامیدی و یأس فروببرند .

آن‌ها دقیقاً همان کاری را می‌کنند که گروهک منافقین به رهبری مسعود رجوی در زمان جنگ با کشور و هم‌وطنان خودش انجام داد؛ یعنی خیانت به کشور و ملت ایران. گروهک منافقین در درجه اول و گروه های ضدانقلاب دیگر از ابتدای انقلاب تا به امروز بیش از هفده هزار نفر از مردم کوچه و بازار را به شهادت رساندند تا درجه خیانت و پستی خود را نشان دهند. حال امروزه کاری که افراد شاغل در تلویزیون‌های فارسی‌زبان می‌کنند به‌مراتب پست‌تر و سخیف‌تر از آن‌ تروریست ها است که با دریافت پول از دشمنان ملت و ایران به افکار مردم حمله می‌کنند و ناامیدی را جایگزین امید و پویایی می‌کنند.

آن‌ها می‌خواهند تا ملت ایران با سختی زندگی کنند و با مشکلات فکری خود روزها را به پایان برسانند، در حالی که بیشتر کشورهای دنیا و مردمانشان این گونه روزهای سخت  را در برهه های مختلف به دلایل مختلف در تاریخ دیده‌اند و آن را پشت سر گذاشته‌اند؛ اما در بین آنها کمتر چنین افرادی وجود داشتند که به این راحتی به هم‌وطن خود خیانت کنند و کشورشان را ضعیف جلوه دهند.

علی ای حال تاریخ نشان داده است که این زیاده‌خواهی‌ها از سوی افراد، سرانجامی نداشته و راه به‌جایی نبرده، که در این راستا افراد زیادی را می‌توان نام برد که در هوس اشرافی گری خود را فروختند و در آخر باخیانت اربابان خود مواجه شدند . اما مردم  غیور ایران بارها نشان داده اند که با دست‌به‌دست هم دادن از بسیاری از مشکلات عبور کرده اند و موانع را پشت سر گذاشته‌اند تا امروز  شاهد چهل سالگی و بالندگی جمهوری اسلامی باشیم.
انتهای متن/

سه شنبه, 02 مرداد 1397 ساعت 12:07

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید