بر علیه مردم ایران
حمایت شبکه من و تو از تحریم های دارویی

 من و تو  با حمایت از به خطر افتادن سلامت بیمارانی که در تحریم های دارویی دچار مشکل می شوند، آن را عاملی مناسب جهت  ناامنی های  بیشتر در ایران دانست.

به گزارش دیده بان، چندی پیش شبکه من و تو با ساخت برنامه‌ای در مورد ناآرامی‌های چند روز گذشته در ایران از تحریم‌های آمریکا تمجید کرد و این عمل را باعث فشار بر مردم ایران دانست، کارشناسان این برنامه اعتقاد داشتند که با تحریم‌های دارویی ،غذایی و سوخت آمریکا می‌تواند بدون حتی شلیک یک تیر ایران را فتح کند!! اما چگونه ؟

کارشناسان این برنامه بر این باور بودند که درزمانی که ایران تحریم دارویی بشود بیمارانی که در بیمارستان‌ها هستند و یا سلامت آن‌ها در گروی یک نوع دارویی کم یاب باشد دیگر نمی‌توانند این دارو را به دست بیاورند و در صورت نبود این دارو جان خود را از دست می‌دهند ،پس‌ازآن بازماندگان و عزیزان آن شخص برای احقاق حق خود به خیابان‌ها آمده و تظاهرات می‌کنند.

با بیان این اظهارات سخیف این شبکه حقارت خود را در جامعه جهانی اثبات کرد. این افراد حاضرند تا دشمن آب را بر روی‌هم وطنانشان ببندد تا  ایران را به‌زانو دربیاورند تا با امان‌نامه‌های خود بخواهند مردم را مطیع فرمان‌های خود کنند. آن‌ها می‌خواهند مردم از گرسنگی جان بدهند تا به حکومت اسلامی خدشه وارد کنند.

حال سؤال اینجاست که آیا این افراد با این درجه از رذالت و منفعت‌طلبی خیر و صلاح مردم را می‌خواهند و یا به خیال خود می‌خواهند بر این مردم حکم رانی کنند؟ و اینها بهانه ای بیش نیست. مسلم است کسانی که به هم‌وطن خودشان رحم نمی‌کنند و قصد دارند تا با این کار خود به منفعت برسند و امر اربابانشان را همچون نوکران حلقه‌به‌گوش مطیع باشند می‌خواهند بر مردم حکومت کنند؟ عده‌ای هم که اهل تفکر نیستند با شنیدن این داستان‌ها از سوی این وطن‌فروشان فریب خورده و  تحریک می‌شوند تا حرکتی در کوچه و خیابان‌ انجام دهند، البته تا به حال هم همواره ثابت‌شده است که بسیاری از این افراد در ازای دریافت پول های هنگفت و بعضا برعکس مبالغی ناچیز اینگونه نمایش ها را کارگردانی می‌کنند تا ایران مقتدر و با ثبات را متشنج نشان دهند.

هرچند کسی منکر برخی مشکلات اقتصادی این روزهای مردم و منکر فساد برخی افراد در سیستم اداری نیست؛ ولی تا زمانی که دست در دست هم ندهیم و با اتحاد به آبادانی هر چه بیشتر کشورمان نپردازیم و تولید ملی را سرلوحه کارمان قرار ندهیم، نمی‌توانیم چنین مشکلاتی را از سر راه ایران اسلامی برداریم.
انتهای متن/

شنبه, 13 مرداد 1397 ساعت 14:22

نظرات  

پاسخ + 0 --
بالستیک 1397/05/27 - 13:11
با سلام
لطفا کلیپ های کوتها از جنایتهای این جریانهای معاند بسازید تا ما بتونیم توی کانالهای شبکه اجتماعی پخش کنیم
کلیبپ های کوتاه که در زمانی کوتاه حق مطلب رو ادا کنه. سپاسگذارم

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید