در پی خبر تحریم های جدید
شادمانی شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان

 پس از مصاحبه ترامپ برای تحریم‌های بیشتر در قبال ملت ایران بسیاری از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان در قالب برنامه‌های خود به ابراز خوشحالی پرداختند.

به گزارش دیده بان، چندی پیش ایالات‌متحده اعلام کرد که در تاریخ سیزدهم مرداد تحریم‌های بیشتری را نسبت به ملت ایران اعمال خواهد کرد ،اما بازخورد این پیام از سوی رسانه‌ها و شبکه‌های فارسی‌زبان معاند بسیار تعجب‌برانگیز بود . بعضی از آن‌ها با بنرهای روزشمار در سایت خود نشان دادند که بی‌صبرانه منتظر رسیدن این روز هستند و بعضی دیگر نیز در برنامه‌های خود با خوشحالی از این تصمیم ترامپ یادکردند و تعدادی هم این کار ترامپ را پایان کار ملت ایران دانستند . همان هایی که مزورانه در مقاطع دیگر خود را دلسوز مردم می دانند.

اما نکته جالب‌توجه این است که آن‌ها به چه قیمتی از سختی‌های ملت ایران خوشحال می‌شوند که همان قیمت خودفروشی است؟ اما این بار دیگر مسئله خودفروشی هم مطرح نیست، این بار موضوع غیرت فروشی است این بار ماجرا ماجرای خیانت است به کشور ،آیا واقعاً نبود دارو برای کودکان و بیماران و سالمندان اینقدر خوشحالی دارد آن‌هم برای هم‌وطنانتان؟ آیا سختی کشیدن ملت ایران برای شما تا به این حد باعث خوشحالی می‌شود که برای آن روزشماری می‌زنید؟

این افراد در ظاهر ناراحت و نگران ملت ایران هستند و در واقع دنبال منافع خود در جیب اربابانشان می‌گردند.

اما حقیقت ماجرا این است که ملت ایران روزهای سخت بسیاری را پشت سر گذاشته تا کشور را به اینجا رسانده ولی شبکه های ماهواره ای فارسی زبان همواره کوشیده اند تا در سد نفوذناپذیر این ملت رخنه کنند که به لطف الهی و عزم راسخ مردم همواره شکست خورده اند و نتیجه ای به جز رسوایی نصیبشان نشده است.
انتهای متن/

دوشنبه, 08 مرداد 1397 ساعت 12:58

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید