اتهام زنی واهی تروریست های وهابی
ترور سایبری سحر بالکان توسط وهابی ها

طی ماه های اخیر با توجه به گسترش ضریب نفوذ مجموعه ی سحر بالکان در منطقه، گروه های وهابی در کنار برخی اعضای گروهک منافقین از هیچ تلاشی برای مقابله و تبلیغ منفی علیه این جریان رسانه ای جمهوری اسلامی ایران فروگذار نکرده اند.


به گزارش دیده بان، با توجه به موفقیت روز افزون فضای مجازی این کانال که توسط دفتر نمایندگی سارایوو اداره می شود، گروه های تروریستی وهابی اقدام به ترور سایبری صفحه ی فیسبوک سحر بالکان کرده اند.


در اتهام زنی واهی و پیام منتشر شده از سوی وهابیان تروریست آمده است: شبکه رافضی ایرانی سحر تی وی بالکان برای تبلیغ رسانه های خود در شبکه های اجتماعی با قصد ایجاد فتنه و گستاخی بین مسلمانان پول خرج می کند. دروغ های این شبکه در بخش "ایران"، "خاور میانه" و "تحلیل ها" در وب سایتشان آشکار است . لذا شما را دعوت می کنیم با دادن نمره یک (نمره منفی-1) آن ها را تحریم کنید.


کانال رادیو و تلویزیون سحر بالکان و مجموعه ی فضای مجازی آن در دور تازه فعالیت های خود علی رغم تمامی تبلیغات منفی و مقابله ها، در پیشبرد اهداف خود به ویژه در حوزه ی دفتر منطقه ای دست آوردهای چشم گیری داشته و برنامه ریزی راهبردی ویژه ای برای اثرگذاری و توسعه ی هرچه بیشتر فعالیت هایش مد نظر دارد.
انتهای متن/

دوشنبه, 13 آذر 1396 ساعت 14:45

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید