بسته خبری دیده بان
از بهانه های آمریکا برای ورود به سوریه تا تمدید وضعیت اضطراری ملی

سفیر آمریکا در سازمان ملل روز دوشنبه هشدار داده است که این کشور در صورت لزوم برای جلوگیری از حملات شیمیایی و "رنج ناشی از رفتارهای غیرانسانی" در سوریه وارد عمل خواهد شد.

بسته خبری دیده بان
از انعقاد 'بزرگ‎ترین توافق' با کره شمالی تا آزمایش موشک مافوق صوت

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، از برنامه دیدارش با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، دفاع کرده و گفته است که این دیدار می تواند به بزرگ ترین توافق برای جهان منجر شود.

بسته خبری دیده بان
از 'تناقض' در دیدار ترامپ و کیم جونگ اون تا حمله کور به سفارت ایران در لندن

در حالی که خبر دیدار دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در صدر اخبار جهان قرار گرفته کاخ‌سفید اکنون می‌گوید "دیداری شکل نخواهد گرفت مگر پیونگ‌یانگ ابتدا گامی جدی در جهت غیراتمی شدن بردارد".

بسته خبری دیده بان
از توهمات جدید نتانیاهو تا واکنش محتاطانه ترامپ به کره

نتانیاهو، گفته است که ایران می خواهد پایگاه های نظامی خود در سوریه را دائمی و کارخانه های اسلحه سازی را به داخل سوریه منتقل کند تا از فاصله نزدیک تری به اسرائیل حمله کند.

بسته خبری دیده بان
از عزم کیم در دیدار با مقام های کره جنوبی تا اظهارات نتانیاهو با ترامپ

کیم جونگ اون، رهبر این کشور، می گوید خواهان "نگارش تاریخی جدید در اتحاد ملی" با کره جنوبی است.

بسته خبری دیده بان
از انتخابات بدون برنده ایتالیا تا انتقاد تند آمریکا از بمباران غوطه شرقی!

نظرسنجی از رای دهندگان نشان می دهد که ممکن است هیچ یک از احزاب نتوانند در پارلمان به حد نصاب لازم برای تشکیل دولت برسند.

تشدید اختلافات سیاسی میان ریاض و آنکارا
ممنوعیت سریال‌های ترکیه‌ای در MBC

«MBC»‌ بزرگ‌ترین مرکز خصوصی پخش فیلم و سریال جهان عرب، وابسته به عربستان اعلام کرد، بنا بر دستورات رسیده پخش سریال‌های ترکیه‌ای را متوقف کرده و این دستور شامل تلویزیون‌های عربی دیگر هم می‌شود.

بسته خبری دیده بان
از مالیات برای خودروهای اروپایی تا پیشروی های ارتش در غوطه شرقی

رئیس‌جمهوری آمریکا که یک جنگ کلامی را در عرصه تجارت جهانی آغاز کرده با بالا بردن سطح تهدیدهای خود گفته اگر اتحادیه اروپا بخواهد بروی "کالاهای آمریکایی عوارض بیشتری ببندد، ما هم برای خودروهایی وارداتی از اروپا مالیات وضع می‌کنیم".

بسته خبری دیده بان
از واکنش تند جهانی به تصمیم ترامپ تا حملات تروریستی به سفارت فرانسه

رهبران جهان و مقام‌های نهادهای مالی جهانی با موضع‌گیری تند در برابر آمریکا، دونالد ترامپ را از وارد شدن به یک جنگ تجاری بر حذر داشته‌اند.

بسته خبری دیده بان
از وتو قطعنامه علیه یمن و ایران تا برکناری فرماندهان نظامی عربستان

قطعنامه پیشنهادی بریتانیا در شورای امنیت سازمان ملل متحد برای تمدید تحریم تسلیحاتی شورشیان حوثی یمن که شامل انتقاد از نقش ایران بود با وتوی روسیه تصویب نشد.

صفحه1 از62