سناریوی سابقه‌دار انتخاباتی سلطنت‌طلبان
التماس «شبکه پارس» برای رأی به ربع پهلوی

شبکه سلطنت‌طلب پارس از روی ناچاری و ناتوانی خود، با التماس از مردم خواست که وقتی رأی می‌دهند، نام ربع پهلوی را در صندوق بیندازند.

به گزارش دیده بان، شبکه پارس ازجمله رسانه‌های حامی جریان شکست‌خورده و متلاشی سلطنت‌طلبی است که همچنان بعد از گذشت 38 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، امیدوار به گرفتن لگام قدرت و سلطنت ازدست‌رفته خود، را دارد.

 

این شبکه با تبلیغات رسانه‌ای خود از طرق مختلفی در دوره‌های انتخاباتی و مناسبتی متفاوت، همواره سعی در کم‌رنگ سازی حضور و مشارکت مردمی و همراه نمودن توده‌های مختلف مردم با خود را داشته است که به رویایی دست نیافتنی برایشان تبدیل شده است.

 

هرچند در این مسیر موفقیتی برای آن‌ها حاصل نشده است اما همچنان سعی در تخریب نظام و ارزش‌هایی هستند که مردم ایران برای آن‌ها تلاش کرده‌اند و با شرکت در چنین مشارکت‌های عمومی می‌توانند به‌صورت مستقیم در سرنوشت کشورشان سهیم باشند.

 

این بار هم در شبکه مذکور و در برنامه "یاران" درخواست تشویق مردم توسط رسانه‌های اپوزیسیون برای رأی دادن به ربع پهلوی در انتخابات آتی ریاست جمهوری در دستور کار قرارگرفته است.

 

این جماعت که خود امید و اعتقادی به حرفشان ندارند ملتمسانه با عباراتی تکراری خود را به‌ روز رسانی کرده و دروغ ها را یکی پس از دیگری تحویل مخاطبانشان می دهند:

"حضور مردم پای صندوق‌های رأی همان آرزویی است که حکومت دارد. رأی‌ها خوانده نمی‌شود! رأی‌ها در صندوق انداخته می‌شود، ولی کسی رأی را نمی‌خواند! من ندیدم کسی رأی را بخواند! اصلاً چه لزومی دارد که مردم بروند در انتخابات شرکت بکنند؟ چون نتیجه‌اش که اصلاً فرقی نمی‌کند!! خود انتخابات هم که غیر دموکراتیک است، افراد هم که اینجا اصلاً نقش ندارند!!"

 

یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های اپوزیسیون سلطنت‌طلب در مورد انتخابات ایران وحشت از حضور باشکوه مردم و سیلی مجدد خوردنشان است که نشان از عظمت و خدمت صادقانه نظام جمهوری اسلامی است و برملا کننده دروغهای چندین ساله این دشمنان قسم خورده نظام است.

 
انتهای متن/

سه شنبه, 29 فروردين 1396 ساعت 12:04

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید