آرزوی نافرجام ربع پهلوی
تحرکات بی‌اثر در آستانه انتخابات ریاست جمهوری

از سرگیری رؤیای تازه ربع پهلوی در خیزش عمومی با حمایت دونالد ترامپ، نمایش رسانه‌ای تازه‌ای است که همزمان با داغ شدن انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، کلید خورده است.

به گزارش دیده بان، بعد از ناکارآمدی سلطنت‌طلبان و عدم توانایی آن‌ها در ایجاد جریان سازی و به‌اصطلاح خوش‌بینانه خود، در تغییر نظام، همچنین عدم‌حمایت‌های غرب از این تشکیلات متلاشی، روند رو به رشد خود را در تضعیف و نابودی هر چه بیشتر سپری می کنند.

 

جدای از این، همین بازماندگان سلطنت‌طلب هم علاقه‌ای به همراهی با پسر پهلوی در به دست آوردن قدرت را نداشته و وی را غیرمستقیم خائن به میهن معرفی و از همکاری با وی سرباز می زنند.

 

اکنون با نزدیک شدن به  انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، بار دیگر ربع پهلوی با توهم 38 ساله خود نسبت به خیزش عمومی مردم برای تغییر در نظام ایران، نمایشی رسانه‌ای را آغاز کرده است.

 

ناگفته نماند این خیزش عمومی مدنظر وی، همان برنامه 38 ساله‌ای است که با بهانه‌های مختلف به مخاطبان رسانه‌ای و مردم در جامعه القا می شود و تاکنون نیز هیچ نتیجه و فرجامی نداشته و باعث منزوی شدن بیش از پیش او شده است.

 

این فرد در حالی علیه نظام جمهوری اسلامی سخن می‌گوید و تمام پیشرفت های علمی، هسته ای و اقتصادی ایران را نادیده می گیرد که در زمان قبل از انقلاب تنها شاهد خرابی ها و عقبگردهای کشور بودیم که با موجی از اعتراضات مردم مواجه شد.

 

ربع پهلوی در مصاحبه تازه‌ای با خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت:

" تغییر در رژیم جمهوری اسلامی ایران را تنها با یک «خیزش عمومی» امکان‌پذیر دانست و نسبت به ایجاد این تغییر در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ ابراز امیدواری کرد."

 

موضوع جالب در این مصاحبه اشاره وی به خدماتی خیالی است که رضامیرپنج و پدرش به ایران داشته‌اند و در مقابل عدم اشاره به موارد مختلفی ازجمله دخالت بیگانگان در امور ایران، وابستگی کامل به دیگر کشورها، مصونیت قضایی آمریکاییان، شکنجه بی رحمانه مردم توسط ساواک، نفوذ بهاییان و هزاران مورد دیگر است.

 

او در ادامه مصاحبه چنین می‌گوید:

«متأسفانه این رژیم غیرقابل اصلاح است، زیرا بر اساس همان قوانین و مقرراتی که توسط خود نظام وضع‌شده، اجازه هر نوع حرکت اصلاح‌طلبی از مدعیان آن سلب شده است. مردم ایران با گوشت و پوستشان درک می‌کنند که نظام اسلامی تاروپود ایران و فرهنگ ایرانی را دریده و هویت ایرانی ما را از بین برده است، که از دید من با تاریخ و نظام سلطنتی درآمیخته است.»

آنچه مسلم است همه این اظهارات تکراری و کلیشه ای در آستانه انتخابات به دلیل نگرانی از حضور پر شکوه مردم در پای صندوق های رأی است که بار دیگر مهر تأییدی است بر صلابت نظام جمهوری اسلامی ایران و حقارت دشمنان این آب و خاک. 

 

 

Capture22112
انتهای متن/

دوشنبه, 21 فروردين 1396 ساعت 11:08

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید