چاپ کردن این صفحه

27 اقدام تروریستی گروهک تندر

وزیر اطلاعات : جمشید شارمهد به دنبال این بود که با انجام عملیات های گوناگون خود را اثبات کند و حدود ۲۷ اقدام تروریستی جمشید شارمهد و مجموعه آن داشتند

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان به نقل از خبرگزاری خبر فوری حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات در اخبار سیما در خصوص دستگیری جمشید شارمهد، اظهار داشت: در بین جریان های سلطنت طلب که اغلب آنها با بیانیه‌ ها و شعار ها خود را اثبات می‌کنند جریان سلطنت طلبی جمشید شارمهد تقریباً از محدود جریانات یا تنها جریانی بود که بسیار خشن و از همه خشن تر بود و به دنبال این بود که با عملیات تروریستی خود را اثبات کند.

وی افزود: آنها در حسینیه سیدالشهدای شیراز و در برنامه رهپویان وصال آن جنایت ددمنشانه را مرتکب شدند که به شهادت جمعی از هموطنان و زخمی شدن جمعی دیگر از هم وطنان عزیز ما منجر شد.

وی افزود: وی به دنبال این بود که با انجام عملیات های گوناگون خود را اثبات کند و حدود ۲۷ اقدام تروریستی جمشید شارمهد و مجموعه آن داشتند که با همت و هوشیاری سربازان گمنام امام زمان همه آنها خنثی شد. در واقع تروریست ترین جریان سلطنت طلب جریان انجمن پادشاهی ایران و شارمهد معروف به تندر است.
انتهای متن/

یکشنبه, 12 مرداد 1399 ساعت 01:34