چاپ کردن این صفحه

ویروسی به نام کرونافقین

اکبر ترکان: ما الان با دو ویروس کرونا و تیرانا مواجهیم

 به گزارش موسسه راهبردی دیده بان به نقل از پایگاه خبری هابیلیان اکبر ترکان عضو حزب اعتدال و توسعه در گفتگو با خبرآنلاین گفت: ما الان با ۲ ویروس طرف هستیم، یک ویروس کرونا است و یک ویروس تیرانا است که پایتخت آلبانی است و در آنجا هزار و ۵۰۰ منافق در اردوگاه‌هایی هستند که برای اینها سالن‌هایی را تجهیز کرده‌اند و اینها هر روز آنجا می‌روند و پشت کامپیوتر می‌نشینند و شروع به جنگ روانی و جنگ اینترنتی علیه جمهوری اسلامی می‌کنند. تمام منافقین آنجا برای جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی سازماندهی شده‌اند. مسلم است که خرج آنها را کشورهایی می‌دهند که دشمن ما هستند و منافقین تا جایی که بتوانند شایعه درست می کنند و دروغ می‌گویند و فضای مجازی را آلوده می‌کنند.

وی در ادامه افزود: اگر شما بخواهید به خودتان نمره ۱۰۰ بدهید این نمره را می‌دهید؟ مسلما خیر، آن مقدار که از ۱۰۰ کمتر است می شود اشکالات کار شما. من هم نمی‌توانم به خودم نمره ۱۰۰ بدهم و هیچ کس نمی‌تواند این کار را بکند، قطعا یک درصدهایی در کار اشکالات پیش می‌آید، آن اشکالات همان چیزی است که آن منافقین روی آن مانور می‌دهند. الان بچه‌هایی که در بهداشت و درمان کمک می‌کنند چقدر صادقانه و وفادارانه کار می‌کنند، بچه‌های کادر بهداشت درمانی ما واقعا افتخارآمیز هستند، حالا چقدر مزخرف درباره بهداشت و درمان ما در فضای مجازی می‌نویسند و دروغ و تهمت می‌زنند؟ همه اینها از آنجا می‌آید و ریشه‌اش آنها هستند.

ترکان در پایان گفت: منافقین این کارها را برای اهداف خودشان انجام می‌دهند. دولت‌هایی که گرفتار بیماری کرونا هستند بیماری تیرانا ندارند، ولی ما هم کرونا و هم تیرانا را داریم و آنها دارند به این ترتیب اعتماد را از بین می‌برند.
انتهای متن/

چهارشنبه, 20 فروردين 1399 ساعت 13:31