سوء استفاده پژاک
تبدیل نوجوانان به قاتلان خونریز

 یکی از جنایات پژاک تبدیل کردن کودکان و نوجوانان به قاتلین عقده ای ،توسط شکنجه های روحی است که به انحای مختلف بر  آنان تحمیل می کند.

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان، پژاک از بدو تاسیس قدرت تصمیم گیری نداشته ، چرا که همیشه از خارج هدایت و بر اساس راستای منافع دیگران کار می کند. پژاک دست نشانده پ.ک.ک و بر طبق فلسفه کمونیزم بنا شده است و ذاتا کمونیست ها به غیر از خود و ایدئولوژیشان به هیچ یک از اعتقادات و تفکرات جداگانه ارزش قائل نیستد و ذاتا تمامی ادیان الهی را رد می کنند وحتی هستی خداوند را نیز زیر سوال می برند.
در افکار عمومی جامعه این موضوع اثبات شده است که تمام گروه های تروریستی بویژه پ.ک.ک و پژاک ، کلمات و الگوها را به شکل وارونه جلوه می دهند. طبق اسناد بدست آمده ثابت شده که در فرقه ها جنایتها و پایمال کردن حقوق انسانها حد وحدودی ندارند ، چرا که خشونت ماهیت ذاتی تروریست ها می باشد، پژاک هر آنچه را که در مناطق کردنشین انجام داده تماما بر عکس شعارهایش بوده؛ چرا که اکثریت قربانیانی که توسط پژاک به قتل رسیده اند کرد تبار هستند و اکر واقعا پژاک مدعی حقوق انسانهاست چرا انسانهای بی گناه را برای قدرت گیری فرقه خود می کشد .
واژه انسان برای پژاک تنها کاربرد ابزاری دارد و از انسانها مانند ابزار استفاده می کند، مثلا در باره حبیب گل پری پور تا قبل از اعدام، او را یک فعال سیاسی تلقی می کرد ولی بعدا او را کادر پژاک معرفی کرد . پژاک در روابط درون سازمانی خود با اتهامات واهی به عناصرش فرد را به کام مرگ می فرستد.
شکنجه روحی اعضای زیر ۱۸ سال از راهکاری فرقه بمنظور محیا سازی و تبدیل نوجوان به انسان های بی رحم و خونریز است. پژاک با شکنجه های روحی و روانی در زندان های خود حقوق انسانی را پایمال می کند. از جمله شیوه های شکنجه وحشتناک در پژاک می توان به سوزاندن نایلون ،دادن آب شور به جای آب آشامیدنی ،ندادن غذا و یا دادن پسمانده غذاهایشان و کندن قبر متهم به دست خودش و نگهداری متهمان در زیر غارهای تاریک و زیر خاک که معمولا مرطوب و سرد و یا اینکه نگهداری چندین متهم در یک محیط تنگ .... اشاره نمود.
اعدام و گلوله باران کردن متهمان در جلو دیگر اعضا و ایجاد ترس و رعب در دیگران نوعی دیگر از شکنجه های روحی محسوب می شود. پژاک با بکارگیری این گونه شکنجه های وحشیانه ، افراد زیر ۱۸ سال را تبدیل به قاتلان حرفه ای می کند و بدین طریق  به اهداف شوم خود می رسند.
انتهای متن/

دوشنبه, 15 مرداد 1397 ساعت 10:50

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید