افشای فساد جنسی تروریست ها
کشف تبلتی که زن‌بارگی سرکردگان پ ک ک را اثبات کرد

سازمان اطلاعاتی ترکیه در حین پاک‌سازی عناصر مسلح پ ک ک از منطقه، در کوله‌پشتی یکی از اعضای زن، تبلتی را یافته که در آن عکس‌ها و مطالب قابل‌توجهی از رفتار و حرکات غیرانسانی سرکردگان این گروه موجود می‌باشد.

به گزارش دیده بان، رفتارهای غیراخلاقی و تجاوز جنسی «دوران کالکان» نمونه‌ای از این مطالب است که سازمان اطلاعات ترکیه رسانه‌ای کرده است. این تبلت متعلق به دختر ساده‌لوحی است که قربانی خشونت پ ک ک شده و فعالیت‌های روزانه خود در قندیل و رفتارهای تبعیض‌آمیز از سوی فرمانده علیه دختران و زنان در پ ک ک را در قالب یادداشت روزانه ثبت نموده‌ است.
دوران کالکان یکی از 22 نفر از مؤسسین پ ک ک و فرمانده شاخه نظامی است. او بانام مستعار عباس فعالیت می‌کند و در حال حاضر در قندیل ساکن است .کاکان در محفل خصوصی دختران، خود را عاشق دختران فرقه معرفی می‌کند و دست دختران را می‌گیرد و این حرکت خود را نشانه علاقه و مهر و محبت به آنان اعلام می‌دارد.
دوران کالکان در حضور دختران از واژه‌های بد و جنسی بسیار استفاده می‌کند ،او در اولین برخورد با هر دختری دست خود را به دور کمر دختر می‌انداخت و به شوخی می‌گفت :"آن‌قدر خوابیده‌ای چربی دور شکمت را گرفته" سپس دختر را به آغوش می‌کشید، این رفتار برای ما غیرقابل‌تحمل بود. دوران کالکان با توجه به قدرت خود در پ ک ک هر دختری که در برابر خواسته‌های وی مقاومت می‌نمود را منزوی و ایزوله می‌کرد.

افرادی مانند نمرود ،شروین، بیژان و سارا و فراشین از کسانی بوده‌اند که در برابر خواسته‌های دوران کالکان ایستادگی کرده‌اند ،و این فرمانده که نوعی بیمار روانی است برای انتقام از آنان ،آن‌ها را به عملیات‌ها اعزام نمود که زنده برگشتن از آن محال می باشد و در نهایت هم این‌طور  شد و همه‌ی آنان کشته‌ شدند.
وی می افزاید: «یکی از رفیقانم بنام کوچر سارا که چندین بار توسط دوران کالکان مورد تجاوز قرارگرفته بود می‌گفت که دوران کالکان می‌گوید زن نبایستی با یک نفر رابطه برقرار کند، زن آزاد است و می‌تواند با هزاران نفر رابطه داشته باشد و تو باید این موضوع را از من بشنوی و عمل کنی...»
این دختر نیز در آخرین یادداشت خود نوشته بود من نیز مدتی است توسط دوران کالکان تحریم شده‌ام و منتظر هستم که از سوی این فرد بیمار به یک جنگ سخت اعزام شوم اما امیدوارم بتوانم از این مخمصه نجات یابم و به زندگی عادی و آرامی برسم.
نهایتاً این دختر بی‌نوا در عملیات ۱۶ ساعته محله یشیل در شهر یوکسک اوا کشته‌شده و نیروهای امنیتی ترکیه این تبلت را از کوله‌پشتی بر جا مانده از او یافتند.
انتهای متن/

چهارشنبه, 24 مرداد 1397 ساعت 14:01

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید