چراغ سبز آمریکا
ایجاد ناامنی در مرزهای غربی کشور توسط تروریست ها

یک گروه 11 نفره مسلح  قصد عبور از مرز و ورود به منطقه عمومی اشنویه را داشتند که توسط نیروهای سپاه منهدم شدند.

به گزارش دیده بان، سفر تعدادی از سرکردگان گروهک‌های تروریستی کرد به آمریکا منجر شد درگیری‌ها در این منطقه بیشتر شود آمریکایی‌ها با توصیه به سرکردگان گروهک‌های تروریستی مبنی بر ناآرامی در مناطق مرزی آن‌ها را تشویق به این ناامنی‌ها در منطقه می‌کنند .

سرکرده‌های گروهک‌های تروریستی با دریافت پول و ادوات نظامی ، بسیاری از جوانان را برای اجرای چنین عملیات‌هایی محیا می‌کنند مش این گروهک‌های تروریستی این است که جوانان را با وعده‌های کار و امور رفاهی فریب می‌دهند و آن‌ها را جذب می‌کنند ،اما افراد وقتی وارد چنین گروهک‌هایی می‌شوند متوجه اشتباه خود می‌شود ولی دیگر راهی برای بازگشت ندارد و هرکدام از آن‌ها وقتی درخواست جدایی از گروه را می‌دهد سرکرده گروه او را با وعده سعی می‌کند که نگه‌دارد تا در اولین فرصت او را به یک عملیات بفرستند تا پروژه شهید سازی را آغاز کنند .

در آخرین اقدامی که گروهک‌های تروریستی داشتند تعداد11 نفر از جوانان فریب‌خورده توسط سرکردگان گروهک‌های تروریستی در مرزهای غربی کشور توسط مرزبانان غیور به هلاکت می‌رسند ،این گروه یازده نفره برای عملیات‌های بمب گذاری و خرابکارِ قصد ورود به‌صورت غیرقانونی به داخل کشور را داشتند که طی یک عملیات شجاعانه توسط مرزبانان از پای درآمدند . اما چنین کارهای خرابکارانه‌ای پس از حضور سرکرده‌های تروریست ها در آمریکا آغاز شد . آمریکایی‌ها با در اختیار قرار دادن تسلیحات و پول به گروهک‌های تروریستی از آن‌ها خواستند تا کردستان را ناآرام کنند ،ازآن‌پس سرکرده‌های این گروهک‌ها اهداف خود را توسط جوانان فریب‌خورده دنبال می‌کنند .اما هیچ‌گاه موفق به اجرای کارهای شیطانی خود نشدند .
انتهای متن/

دوشنبه, 22 مرداد 1397 ساعت 13:49

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید