چاپ کردن این صفحه

اعزام نیروی عربی به منطقه، در جهنم را به روی آنها خواهد گشود
واکنش گردان های حزب الله عراق به ادعای اخیر سعودی ها

گردان های حزب الله عراق به رژیم سعودی و حامیان آن هشدار دادند که اعزام نیروهای نظامی به سوریه و عراق در جهنم را به روی آنان باز خواهد کرد.

به گزارش دیده بان، گردان های حزب الله عراق هشدار دادند که اعزام نیروهای عربی به عراق و سوریه در جهنم را به روی این نیروها خواهد گشود. گردان های حزب الله، رژیم سعودی و حامیان آن را به عدم ماجراجویی در این خصوص فراخواندند.

گردان های حزب الله عراق در بیانیه خود با بیان اینکه برخی کشورهای عربی پیش از این مزدوران داعش را برای اجرای نقشه های شوم خود امتحان کرده و شکست خورده اند از رژیم سعودی و برخی حکام حامی آن خواستند از این امر عبرت گرفته و دست به ماجراجویی و ریسک نزنند.

گردان های حزب الله عراق هشدار دادند که ارسال این نیروها به عراق و سوریه در جهنم را به روی آنها خواهد گشود.

لازم به ذکر است که رژیم سعودی به تازگی برای مشارکت در اعزام نیروهای زمینی به سوریه در هرگونه عملیات نظامی توسط ائتلاف بین المللی علیه داعش به سرکردگی آمریکا اعلام آمادگی نمود. امارات نیز روز یکشنبه از آمادگی خود برای اعزام نیروهای زمینی به سوریه در چارچوب ائتلاف بین المللی علیه داعش خبر داد.

گفتنی است منابع خبری پیش از این از آمادگی بحرین نیز برای پیروی از سناریوی جدید سعودی ها در سوریه خبر دادند اما «فواز بن محمد آل خلیفه» سفیر بحرین در انگلیس اخبار منتشر شده در رسانه ها مبنی بر تصمیم منامه برای اعزام نیروهای زمینی به سوریه در چارچوب سناریوی جدید رژیم سعودی را تکذیب کرد.

در عین حال «ولید المعلم» وزیر امور خارجه سوریه در نشست خبری در دمشق، اعلام آمادگی بحرین برای اعزام نیروی زمینی به سوریه را مضحک دانست.
انتهای متن/

دوشنبه, 19 بهمن 1394 ساعت 09:56