خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 525
چاپ کردن این صفحه

استمداد تروریست‌های ضدانقلاب از رژیم صهیونیستی و کاخ سفید

یکی از سرکردگان یک گروهک ضدانقلاب در مصاحبه با نشریه صهیونیستی ضمن درخواست کمک از تل‌آویو و کاخ سفید گفت: «از هر کسی که علیه جمهوری اسلامی ایران ایستادگی کند، حمایت می‌کنیم».

به گزارش دیده بان به نقل از خبرگزاری فارس، یکی از مقام‌های گروهک تروریستی ضد انقلاب «پژاک» در گفت‌و‌گو با نشریه‌‌ای صهیونیستی از تل‌آویو تقاضای کمک نمود و گفت، اسرائیل باید از ما در مبارزه با حکومت ایران حمایت کند.

 

«سیامند معینی»، از سرکردگان این گروهک تروریستی در مصاحبه با روزنامه «جروزالم پست» به وضوح از راهبرد ایستادگی برابر ایران سخن گفت.وی در این گفت‌‌و‌گو تشیع و حضور ایران در منطقه را از جمله مشکلات این گروهک با ایران نامید و مدعی تضییع حقوق کردهای مقیم ایران شد.

 

معینی در بخشی دیگر به صراحت از رابطه مستحکم با دیگر گروهک‌های ضد انقلاب سخن گفت و آن را سکویی برای مقابله با جموری اسلامی نام نهاد.وی به همبستگی با صهیونیست‌‌ها اشاره کرد و ضمن تایید منافع مشترک فی مابین گفت: «از دیدگاه راهبردی یک کردستان آزاد، متحد قدرتمند اسرائیل در منطقه خواهد بود.»

 

وی در خاتمه ضمن نکوهش رویکردهای «باراک اوباما» رییس جمهور قبلی آمریکا در قبال ایران گفت: «ما نیز از هر شخصی که علیه جمهوری اسلامی ایران ایستادگی کند، حمایت می‌کنیم.»
انتهای متن/

در همین زمینه بخوانید:

سه شنبه, 08 فروردين 1396 ساعت 07:33