خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

آیاحامیان رامین حسین پناهی او را می‌شناسند؟

 

به‌تازگی تعدادی از افراد برای آزادی یکی از تروریست‌های گروهک کوموله هشتک‌هایی را در فضای مجازی انتشار می‌دهند که مفهوم حمایت از آزادی این تروریست را می‌دهد؛ ولی آیا این افراد رامین حسین پناهی  را می‌شناسند ؟

رامین حسین پناهی از مرزهای غربی کشور به همراه تعدادی از افراد گروهک تروریستی کوموله وارد کشور ‌شدند، مدتی پس از ورود با نیروی‌های مستقر در مرز به مبارزه مسلحانه پرداختند. در این مبارزه تعدادی از افرادی که رامین حسین پناهی را در عملیات‌هایی که قرار بود در ایران برگزار شود همراهی می‌کردند، به هلاکت رسیدند و رامین دستگیر شد .

او در اعترافات خود هدف حضور در ایران را عملیات بمب گزاری اعلام کرده ،رامین حسین پناهی به همراه تعدادی از تروریست‌های کوموله راهی ایران شدند تا عملیات بمب گزاری در نقاط پرجمعیت کشور را رغم بزنند که با درایت سربازان گمنام امام زمان، عملیات شوم آن‌ها به سرانجام نرسید و همان ابتدا در نطفه خاموش شد . حال تعدادی برای حمایت از این تروریست، فریب پویش‌های خارج از کشور را خورده‌اند و از آزادی او حمایت می‌کنند ،اما نکته قابل‌توجه این است که اگر درایت سربازان گمنام امام زمان نبود و گروه رامین موفق به اجرای یکی از عملیات بمب گزاری می‌شد همین افرادی که در حال شعار آزادی رامین هستند، انگشت اتهام را به‌سوی نظام می‌گرفتند و با نقدهای تند خود خواستار مقابله سفت‌وسخت با این افراد بودند. این افراد فریب‌خورده تابه‌امروز موفقیت این گروه‌های تروریستی را در کشور به لطف خدا شاهد نبودند که آزادی چنین فردی را خواستارند؛ اینان اگر یک روز تجربه زندگی در سوریه عراق و یا افغانستان را داشتند دیگر فریب هیچ‌یک از این پویش هار ا نمی‌خوردند تا به‌وسیله هشتک در شبکه‌های اجتماعی به دنبال آزادی تروریستی باشند که قصد جان‌عزیزانشان را کرده بود .
انتهای متن/

دوشنبه, 05 شهریور 1397 ساعت 14:28

نظرات  

پاسخ + 0 --
akamnews 1397/06/05 - 18:39
خبرفوری/کانال تلگرام آکام نیوزتصاویر کشته شدگان تیم ترور کومله در مریوان را منتشرکرد... عکسهای اختصاصی در کانال تلگرام آکام نیوزhttps://telegram.me/akamnews

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید