عقده گشایی شبکه های تبشیری
وقتی کشیش تبشیری بدنبال تحریک افکار عمومی است

موج جدید همکاری کشیش های تبشیری در دو شبکه ماهواره ای وابسته به تشکیلات صهیونیستی تبشیری با هدف تحریک افکار عمومی بر علیه نظام اسلامی در روزهای اخیر انجام شده است.

به گزارش دیده بان، در روزهای اخیر در برنامه ای از شبکه های تبشیری، کشیش ها بدنبال تحریک افکار عمومی بر علیه نظام جمهوری اسلامی هستند و گویا وظیفه قبلی خود یعنی پرورش جاسوس های تبشیری و ترویج کتاب های صهیونیستی به نام مسیحیت را فراموش کرده اند.

این افراد با توصیف شرایطی سخت از ایران نه تنها تلاش دارند نظام را بدنام نمایند بلکه در کنار آن سعی دارند دین مبین اسلام را نیز هدف قرار دهند.

در ادامه قسمتی از حرف های سخیف این برنامه آورده شده است:

«مجری برنامه:حقیقتاً ایران الان در بدترین شرایط است و با تحریم‌هایی که بیشتر هم می‌شود متاسفانه به هیچ وجه هیچ ایرانی حتی اپوزیسیون مخالف نظام اسلامی راضی به این نیست که ایران آن‌قدر تحت فشار باشد و مردم تحت ظلم و ستم باشند اما به خاطر نوع مدیریت نظام اسلامی..... خواهش می‌کنم مردم ایران به‌پاخیزید سکوت نکنید. اما اگر بخواهید سکوت بکنید آنها سعی می‌کنند که باز هم ماست‌مالی بکنند! پس خواهش می‌کنم اگر وضعیت اقتصادی‌ات خوب نیست به خاطر نظام اسلامی است اگر شرایط بهداشتی ایران خوب نیست به خاطر نظام اسلامی هست اگر رابطه‌ها دارد خراب می‌شود تمام این‌ها برمی‌گردد به نظام اسلامی که پشت آن هم روح‌های شریر و شیطان هست. دعا کنید برای سرنگونی...»

همچنین شبکه دیگر وابسته به این تشکیلات با مطرح کردن بحث مقایسه تعلیم و موعظه در اسلام و مسیحیت سعی در تخریب اسلام و نظام اسلامی از جنبه ای دیگر را دارد.

«مجری برنامه: ما مذهب را داشتیم. اسلام به اندازه کافی کوبید روی سر ما، اسلام به اندازه کافی گفت گنهکاریم، بدبختیم، ما بیچاره‌ایم، 1500 سال در ایران این‌ها سینه زدند هر ماه رمضان، ماه عاشورا، 1500 سال این‌ها عزاداری و خون بقیه را ریختند بس است»

این در حالی است که مسیحیت تبشیری با توجه به محدودیت هایی که از سوی قانون در اجرای اهداف شوم خود در ایران دارد، عقده گشایی خود را به انواع و اقسام مختلفی نمایان می کند و این بار هم بجای حمایت از فرقه های همکاری همچون بهاییت، تلاش دارند از پایه و اساس اسلام و نظام اسلامی را بدنام و افکار عمومی را تحریک نمایند.
انتهای متن/

یکشنبه, 20 خرداد 1397 ساعت 14:06

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید