معنویت‌های کاذب

وکیل مدافع سرکرده حلقه مطرح کرد:
ارسال پرونده طاهری به دیوان عالی کشور

وکیل مدافع محمدعلی طاهری گفت: این پرونده قرار است فردا به دیوان عالی کشور ارسال شود.

متلاشی شدن فرقه ای نوظهور
تبلیغات یوگا و مدیتیشن در فرقه نشاط زندگی

 «نشاط زندگی» فرقه‌ای نوظهور است که در داخل کشور فعالیت هایی داشت و نهایتاً پس از کشف و شناسایی در تاریخ 1396/02/20 به هنگام برگزاری یکی از جلسات فرقه‌ای تحت پیگرد قضایی قرار گرفت و سرانجام متلاشی شد.

فرقه‌ها و خواب بینی
بررسی ادعاهای فرق بر ارتباط با عالم غیب و دریافت وحی از طریق رؤیا

 در وجود انواع خواب برای انسان‌ها و ازجمله رؤیای صادقه شکی نیست؛ و بحث‌های گوناگونی از عالمان دینی و راویان شیعه و سنی، دربارهٔ ماهیت خواب و انواع آن، ارائه‌شده است؛ اما مسئله‌ای که کمتر بدان پرداخته‌شده، جایگاه رؤیا در تشخیص مصداق حجت الهی و معصوم است.

گزارشی از سازمان رسانه‌ای TBN
سازمان‌های مسیحیت تبشیری را بهتر بشناسید

تی.بی.ان تاکنون 35 شبکه تمام‌وقت ماهواره‌ای و 252 شبکه کابلی و IPTV در اختیار داشته که حدود 168 عدد از آن‌ها را تابه‌حال واگذار کرده است.

گام به گام با تشکیلات میسیونری
بررسی روش‌های تبشیری مسیحیت صهیونیستی

از موفق‌ترین ابزارهای تبشیر مسیحی استفاده از ظرفیت کتب روانشناسی و موفقیت، قدرت جادویی کلام و تجسم خلاق و... و ترکیب آن با مضامین الهیات کاریزماتیک مسیحی بوده است.

جریان تضعیف اقلیت های دینی
میسیونرهای تبشیری یا صهیونیست های مسلمان نما!

رویه جریان تبشیری نشان از آن دارد که سودای تغییر دین به بهانه راحت نمودن پروسه پناهندگی برای انحراف افراد مهمترین هدف جریان وابسته به صهیونیسم است.

تبشیر با تمرکز منطقه‌ای
شیوه‌های تبلیغات و جذب مسیحیت تبشیری در نقاط مختلف دنیا

مبشرین مسیحی، در منطقه «کالیمنتان» غربی دارای 17 فرودگاه و یک «اسکادران» از هواپیماهای عمودی و ناوگان دریایی هستند.

گزارشی از یک بررسی میدانی
از مصرف مواد مخدر تا تعریف قهرمان های همجنس باز در «اِمو»

اموها از نوع زندگی‌کردن رایج خود خسته هستند و به ‌شدت احساس تنهایی می‌کنند و می‌پندارند همه اطرافیان حتی خانواده و دوستانشان آن‌ها را تنها گذاشته‌اند.

تاریخچه، فعالیت‌ها و اقدامات ساهاجایوگا

روزنامهThe Evening Standard ساهاجایوگا را با عنوان «فرقه‌ای خطرناک که مخالفین زیادی هم دارد» مورد اشاره قرار داد و در سال 2005 روزنامه انگلیسی The Record نیز در گزارشی به انتقادها و شکایات فزاینده از این فرقه اشاره کرد.

گزارشی از فعالیت سازمان‌های مسیحیت تبشیری
به سوی اسرائیل عبادت کنید!

از خطرناک‌ترین فعالیت‌های این سازمان جذب مسیحیان افراطی صهیونیست از نقاط مختلف دنیا برای فعالیت‌های داوطلبانه در مناطق اشغالی کرانه باختری است، فعالیت‌هایی که به محاصره بیشتر مسلمانان فلسطین می‌انجامد.