موج تبلیغاتی فرقه ضاله در رسانه آلمانی
چهره‌سازی ادبی و هنری برای سرکردگان بهایی

پروژه چهره‌سازی ادبی و هنری برای سران بهاییت در ایران با همکاری رسانه آلمانی برای نشان دادن شخصیتی دیگر از افرادی که در خدمت فرقه‌ای صهیونیست‌ها قرار دارند.

به گزارش دیده بان، بهاییت از ابتدای شکل‌گیری همواره برای دوری از نام فرقه و برای عوام‌فریبی مخاطب در جهت جذب به تشکیلات، از حربه‌هایی مانند مظلوم‌نمایی، تلاش برای نشان دادن افرادی خوش‌اخلاق، شاعر و نویسنده و به‌طورکلی نمایشی از افراد فرهیخته جامعه را در نظر داشته است.

این در حالی است که در دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی که بهاییان در پناه شاه مخلوع به‌راحتی و در کمال آزادی اقدام به جنایات مختلفی در ایران داشته اند، و حتی این نفوذ علاوه بر نقاط حساس و کلیدی و دربار ایران، در بخش آموزش‌وپرورش هم وجود داشته و تا جایی پیش می‌رود که حتی ریاست آموزش‌وپرورش به یک بهایی سپرده می‌شود.

تلاش بهاییت در نفوذ میان آموزش‌وپرورش از مهم‌ترین اقدامات بهاییان در جهت تغییر در نگرش و اعتقادات فرزندان جامعه اسلامی به سبک و سیاق موردنظر بهاییت بوده است.

دراین‌بین یکی از سرکردگان این فرقه که به‌تازگی از زندان آزادشده در مصاحبه‌ای با رسانه‌ی آلمانی به این مهم پرداخته است. این رسانه هم در گزارش خود از این فرد نویسنده‌ و شاعری خوش‌ذوق که نمونه‌ای از جامعه تاریک و فرقه‌ای بهاییت است را به نمایش می‌گذارد.

نکته دیگر در این گزارش دلیل زندانی شدن همین فرد است که طبق جمله‌ای کلیشه‌ای و دیکته شده از سوی بهاییت در همه رسانه‌های همسو، به دروغ زندانی شدن به دلیل بهایی بودن مطرح می‌شود. همچنین این رسانه می‌نویسد: او را به دلیل آنکه دگراندیش بوده و به بهاییت ایمان داشته دستگیر و زندانی کرده بودند.

ناگفته نماند که از مهم‌ترین اتهامات سرکردگان بهاییت که اکنون برخی از آن‌ها در زندان هستند، جاسوسی برای اسرائيل، توهین به مقدسات، تبلیغ علیه جمهوری اسلامی و... می باشد.
انتهای متن/

چهارشنبه, 01 آذر 1396 ساعت 13:17

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید