سنگ تمام رسانه نژادپرستان برای بهاییان
آتئیستی که بهاییت را توصیف و تمجید می‌کند

کار فرقه ضاله بهاییت به مرحله‌ای رسیده است که یک آتئیست (خداناباور) از آن‌ها تعریف و تمجید می‌کند.

به گزارش دیده بان، تشکیلات بهاییت برای عبور از بحران فراموشی در اذهان عمومی هر از گاهی با روش‌هایی دیکته شده از سوی اربابان صهیونیست با راه‌اندازی طرح و موضوعی سعی در ابراز وجود نموده و برای این مهم تلاش می‌کند.

در همین راستا، مدتی قبل پروژه جشن گرفتن برای یکی از سرکردگان ساختگی این فرقه بنام میرزا حسینعلی نوری طراحی و در دستور کار فرقه قرار می‌گیرد. پروژه‌ای که تلاش شد، در فضای مجازی آن را مهم جلوه داده و استقبال زیادی از آن را نمایش دهند، نتیجه چنین نشد و این اقدامات تأثیری نداشته و بازدهی لازم را برای فرقه به همراه نداشته است.

در گام بعدی تبلیغات پروژه و استقبال از آن از طریق رسانه‌های اسلام‌ستیز و حامی جریانات فرقه‌ای و تشکیلاتی توسط لابی‌های صهیونیستی لازم‌الاجرا می‌شود. یکی از همین رسانه‌های مذکور شبکه دویچه وله آلمان است که در خبری به این موضوع پرداخته است و عباراتی که به‌صورت کلیشه‌ای توسط فرقه برای تعریف و تمجید همیشگی از بهاییت کاربرد دارد را عملاً به کار گرفته و انتشار می‌دهد.

نکته دیگر دراین‌بین استفاده از فردی خداناباور یا آتئیست است که در گزارش دویچه وله دوست بهاییت معرفی‌شده و از روی ناچاری این تشکیلات، این فرد به تعریف و تمجید از فرقه می‌پردازد.

در قسمتی از این خبر چنین آمده است:

«پیروان آیین بهاییت در شهر کلن آلمان در مراسمی متنوع با اجرای اشعار مذهبی و موسیقی سنتی ایرانی، دویستمین سالگرد تولد پایه‌گذار این آیین را گرامی داشتند. در حال حاضر شش تن از مدیران جامعه بهاییت در ایران زندانی هستند. علی صمدی، کارگردان ایرانی مقیم آلمان سخنران بعدی این مراسم بود. از او دعوت‌شده بود تا به‌عنوان دوست بهاییان، برداشت خود را از بهاییت توضیح دهد. او در ابتدای سخنانش که به زبان آلمانی ایراد شد، گفت که "به‌عنوان یک آتئیست (خداناباور) شاید کمی عجیب باشد که بخواهد در جشن بهاییان سخنرانی کند، آن‌هم تنها در پنج دقیقه."»

ازجمله دیالوگ‌های تعریف‌شده برای این فرد در ترویج و تبلیغ بهاییت تلاش برای قرار دادن نام دین برای این فرقه جعلی، القای این موضوع که بهاییت مرکز ثقل برای وحدت ادیان و.... را می توان اشاره کرد.

 

Capture251
انتهای متن/

دوشنبه, 01 آبان 1396 ساعت 11:38

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید