به هر بهانه‌ و به هر قیمتی
خودکشی مسیح علی نژاد برای بهاییت

همزمان با اتمام محکومیت یکی از سرکردگان فرقه بهاییت، مسیح علی نژاد دور تازه خدمات خود برای بهاییت را شروع نمود.

به گزارش دیده بان، مسیح علی نژاد در سخت‌ترین روزهای زندگی خود تنها خدمت و تملق‌گویی برای بهاییت را بهترین راه برای گذران زندگی و امرارمعاش خود می‌بیند و در این راه با همه‌ی ادعایی که نسبت به اینکه خود را یک روزنامه‌نگار می‌داند و عاشق آزادی و تغییر.. اینک در یک حباب شیشه‌ای زندگی می‌کند همان حبابی که بهاییت نام دارد.

رهایی از زندان برای همین فردی که مسیح علی نژاد در فضای مجازی به مظلوم‌نمایی و حمایت از وی می‌پردازد و با انتشار جانبدارانه ی کذب و بزرگ‌نمایی‌های بی‌جا سعی دارد بت‌سازی کند، یکی از همان کسانی است که در پوشش رهبران فرقه ضاله بهاییت اقدامی چون جاسوسی برای صهیونیست‌ها و اقدام علیه امنیت ملی را در پرونده خود داشته است.

افرادی که در ظاهر ایران‌دوست و مهربان خود، خدمات مختلفی را به بیگانگان و دشمنان ایران داده‌اند و همچنان بر این راه استوار هستند. جالب اینکه مسیح علی نژاد که ادعای راست‌گویی و انتشار اخبار را دارد برای اینکه بتواند از حمایت بهاییت برای خود و امور زندگی‌اش بهره‌مند شود به انتشار اخبار کذب و جانب‌داری‌های دروغین پرداخته و چنان از بهاییت و هرکدام از مهره‌ها و عوامل آن سخن می‌گوید که گویی دقیقاً اصل مطلب را بیان کرده و این واقعیت‌ها از ابتدای تأسیس این فرقه جعلی تاکنون هیچ‌کدام رسوایی و دروغی نداشته اند و جز درستی و نیکی هیچ مورد دیگری ندارد.

اینکه علی نژاد اقدامات بهاییت در موارد بالا را انگ و اتهامات از سوی حاکمیت تعبیر می‌کند خود نشان از عدم ثبات روحی در بیان مسائل از سوی این فرد است.

نکته دیگر عوام‌فریبی مسیح علی نژاد درباره تشکیلات صهیونیستی مذکور است که اقدامات رهبران بهایی را نادیده و اتهام و انگ نامیده و علت برخورد قانون با آن‌ها را عقیده متفاوت عنوان می‌کند که نه‌تنها خود بلکه برای همگان این موضوع جمله‌ای مضحک بوده و این همان خودکشی این فرد معلوم‌الحال برای بهاییانی است که اکنون در دامان آن‌ها در حال خدمت و خدمات است.

 

00114

 

 

951001
انتهای متن/

چهارشنبه, 10 آبان 1396 ساعت 13:54

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید