نتانیاهو مسیحیت دوست شد!
سایت تبشیری ها تریبون سرکرده صهیونیست‌ها می‌شود

سایت مسیحیت تبشیری در خبری با انتشار و استناد به ویدیویی از حرف‌های نتانیاهو، مدعی شد وضعیت هم‌وطنان مسیحی در ایران ناجور بوده و از آن انتقاد کرد.

چهارچوب فعالیت بهائیان در فضای مجازی

تشکیلات بهائیت از آن جهت که قادر به تبلیغ علنی فرقه‌ی خود در ایران نیست، جهان مجازی را به عنوان مکانی بدون مرز، برای فعالیت خود انتخاب کرده است. از این‌رو بهائیت، چهارچوب‌های مشخصی نظیر تبلیغ، مظلوم‌نمایی، فرار از واقعیت و انکار حقایق تاریخی (که ماهیت استعماری این فرقه را آشکار می‌سازد) را در دستور کار خود قرار داده است.

نوبت به شبکه وهابی رسید
بعد از سلطنت‌طلبان، وهابیت هم حامی تجزیه‌طلبی شد

شبکه وهابی فارسی‌زبان کلمه، در اخبار و گزارش‌های خود به تبلیغ و حمایت از جدایی‌طلبی کردستان عراق پرداخت و در راستای اهداف شوم صهیونیست‌ها محوریت اخبار خود را تغییر داد.

تطهیر زندانی بهایی در رادیو فرانسه
تبلیغات صلح‌جویانه برای فرقه بهایت

حمایت فرانسوی‌ها به بهانه آزادی یکی از زندانیان فرقه بهاییت، برای تبلیغات صلح‌طلبی این تشکیلات صهیونیستی، رسانه‌ای شد.

خط هماهنگ معاندین
خیز بهاییت جهت تضعیف مراسم اربعین

بار دیگر شبکه سلطنتی انگلیس با همکاری تشکیلات بهاییت سعی در تضعیف و تخریب مراسم اربعین حسینی را با انتشار اخباری کذب و ترویج شایعاتی در دستور کار خود قرار داده است.

سوء استفاده از موسم حج
تبلیغات فرقه شیرازی‌ها در میان حجاج

هم‌زمان با شروع مراسم حج، بار دیگر جریان انحرافی شیرازی فعالیت‌های خود را در جهت جذب و ترویج افکار انحرافی در میان حجاج آغاز نمود.

عنصر بهایی در دامن وهابی ها
رابط بین وهابیت و بهاییت رونمایی شد

کانال وهابی کلمه با انتشار مصاحبه‌ای از سوی این شبکه با فردی روحانی نما به نام عبدالحمید معصومی، بازیچه شدن این فرد معلوم‌الحال در تبلیغات برای بهاییت و وهابیت را رسانه‌ای کرد.

در جستجوی هویت
تکاپوی بهائیت جهت برگزاری جشن تولد!

در پی دستورات صادر شده از سوی بیت‌العدل جهت برگزاری جشن تولد برای میرزا حسینعلی نوری، اعضای این فرقه به تکاپو افتاده‌اند تا به هر نحو ممکن این فرمان را اجرایی کنند.

جریان شناسی افراط در مسیحیت
سلفی های تندروی مسیحیت

حجت الاسلام کاشانی پیرامون راهکار مقابله با جریان مسیحیت تبشیری گفت: یکی از مشخصه های مسیحیت تبشیری سازمانی عمل کردن آنان است و ما اگر بخواهیم با مسیحیت تبشیری مقابله کنیم بنا به فرموده رسول گرامی اسلام "لاینتشر الهدی الا من حیث ینتشر الضلاله" هدایت منتشر نمی شود مگر از همان طریقی که ضلالت منتشر شده است.

به گزارش دیده‌بان
احمد الحسن از ادعای بابیت تا همراهی با اپوزیسیون

جریان احمدالحسن، همانند بسیاری از جریان‏های انحرافی، بیش از آنکه یک فرقه دینی بوده باشد، یک جنبش سیاسی است.

صفحه1 از4