جریان شناسی افراط در مسیحیت
سلفی های تندروی مسیحیت

حجت الاسلام کاشانی پیرامون راهکار مقابله با جریان مسیحیت تبشیری گفت: یکی از مشخصه های مسیحیت تبشیری سازمانی عمل کردن آنان است و ما اگر بخواهیم با مسیحیت تبشیری مقابله کنیم بنا به فرموده رسول گرامی اسلام "لاینتشر الهدی الا من حیث ینتشر الضلاله" هدایت منتشر نمی شود مگر از همان طریقی که ضلالت منتشر شده است.

به گزارش دیده‌بان
احمد الحسن از ادعای بابیت تا همراهی با اپوزیسیون

جریان احمدالحسن، همانند بسیاری از جریان‏های انحرافی، بیش از آنکه یک فرقه دینی بوده باشد، یک جنبش سیاسی است.

مبانی جریان های التقاطی
تفکر جریان انجمن حجتیه و نفی نظم سیاست دینی

معطوف دانستن زمام داری به علم و عصمت در شرایطی که امام معصوم حضور داشته باشد؛ شروطی است قطعی که شیعه بدان پایبند است، اما تسری آن شروط به عصر غیبت نزد حجتیه، عملا مانع جریان زندگی سیاسی شیعیان در این دوران می شود.

تلاش برای ایجاد ترکیب بهایی-مسلمان!
جزئیاتی از تاکتیک راهبردی بهائیت

گرایش های جدید بهائیت، نوعا در جنبه های اقتصادی است و در خصوص موضوعات فرهنگی هم پارتی ها و مهمانی هایی که اتفاق می افتد،نمود دارد.

پروژه سعید عابدینی
پسابرجام و ماموریت کشیش جاسوس+تصویر

نگاهی به روند اخبار مندرج در فاکس نیوز (رسانه وابسته به وزرات دفاع امریکا)، نشان دهنده یک حرکت از پیش برنامه ریزی شده در راستای ماموریتهای سازمانهای تبشیری- صهیونیستی در ایران و جهان با منافع متعدد دارد.

جداشده های تشكیلات انگلیسی وارد میدان می شوند
نشست متبریان فرقه بهائیت در تبیین ماهیت این تشكیلات

رسانه های ضد انقلابی كه در تلاشند یك تشكیلات وابسته به انگلیس را یك دین و اقلیت دینی عرفی كنند،دوربین هایشان را به این مراسم آورده تا نمایی حقیقی را از ماهیت این تشكیلات به مخاطبان خود به نمایش درآورند.

استعمار و فرقه هاي ساختگي
گزارش تصويري/همايش متبريان فرقه بهائيت

در این برنامه كه به همت سازمان تبلیغات اسلامی شهر بیرجند ترتیب داده شده است،تعداد كثیری از متبریان فرقه بهائیت،مسئولین استان و كارشناسان مذهبی نیز حضور یافته و از سوابق حقیقی این تشكیلات انگلیسی پرده بر می دارند.

عادی سازی فساد در معادلات فرقه گرایانه
ترویج همجنس بازی در فرقه های وارداتی!

اشو معتقد است که بلوغ رشد کیفی نیست، درواقع استحاله یی درکار نیست.بلوغ حتی حرکت دربعد زمان هم نیست.بلوغ سکون است درلحظه حاضر در بستر وجود.

فائزه هاشمی در گفتگو با یورو نیوز:
ارتباط با عضو ارشد بهائیت، یکی از ارتباط هایم در زندان بود!

فائزه هاشمی می‌‌گوید: این موج هم می‌گذرد من نگران نیستم، نگذشت هم مهم نیست باید هزینه داد.

تجاوز جنسی پذیرفته شده در فرقه های ضاله
ماجرای "غلت زدن" رئیس تشکیلات شعور کیهانی با زنان!

طاهری فریاد می‌زد که تو کی‌هستی؟ بعد آن زن جواب داد که من روح یک مرد هستم که 50 سال پیش در یک کشور اروپایی من را کشته‌اند، من رفتم در وجود این خانم و نمی‌خواهم بیرون بیایم.

صفحه1 از3